Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

son bölüm baya güzeldi. efektler yerine oturmuştu. midem kalktı hatta bazı yerlerde. oğlancıda çıktığına göre ortaya başka pislik kalmamıştır görmediğimiz.

ayrıca mini series değil bu dizi. daha yayınlanmadan 2. sezon için anlaşıldı. zaten mini series bukadar yavaş işlemez konuyu.

13. bölümün ismi büyük ihtimalle sezon finali "Kill Them All" sabırsızlıkla bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bence crixus ile spartacus ileride kanka olcaklar

mani said:

son bölüm baya güzeldi. efektler yerine oturmuştu. midem kalktı hatta bazı yerlerde. oğlancıda çıktığına göre ortaya başka pislik kalmamıştır görmediğimiz.

ayrıca mini series değil bu dizi. daha yayınlanmadan 2. sezon için anlaşıldı. zaten mini series bukadar yavaş işlemez konuyu.

13. bölümün ismi büyük ihtimalle sezon finali "Kill Them All" sabırsızlıkla bekliyorum.

o oğlancı sparcatusa yemek getirince "alma olum yersin ayvayı sapma doğru yoldan" dedim içimden ama aldı, ileride aralarında bişeyler geçebilir, ama sura'yı aldatmaz spartacus olmaz yapamam der fgddfdgf
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Red said:

cok yavaş iniyor.bu bolumdeki seks oranı nedir

%10 ama erkek erkeğe vuruyor büyük kısmında. Meme yok. Ucunu metalle kapamışlar, sayılmaz.

olm bu ne lan ahaha, sanki bir hava durumu, bir trafik raporu gibi. ana arterler kapali, ama ara yollari bilen suruculer hedeflerine kolayca ulasabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...