Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus: Blood and Sand

mani

Öne çıkan mesajlar

Kaijad said:

verilmeyen spoiler

kesinlikle
yanlız şimdi bizim oğlan spartacus ismini kabullendi,batiatus un emrindende cıkmama kararı aldı
isyanı hangi sebeple çıkartacak?karısı geçerli bi sebepti ama bizi hüzne boğarak diziyi terk etti.
en muhtemel sebep karısını batiatus un öldürdünü öğrenip azıtabilir.onun dışında pek bi sebep yok henüz.yeni bi kadın olmayacanı da anladık bu bölümde.(sura kendinden başkasına aşık olamayacanı idda etti spartacusun.Tanrılarla konuşan bi ablamız kendisi,her dedii çıkıyo)
filmde nası oluyodu biri spoiler içinde verebilir mi :)

adam dizide ne oldu ne bitti herşeyi spoilersız vermiş maşallah
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Nosfe said:

Şu banyo sahnesindeki köle kız bi tek benim mi dikkatimi çekti. Tam hangisi olduğunu tarif edemiyorum ama anladınız siz. Adamların figüranları bile seçme.

Oyunculuk açısından tabi yanlış anlamayın.

Ben o hatuna aşık oldum. Sahneye batiatus dahil olunca aşkım biraz azaldı ama yok hala aşığım sanırım. Böyle hayali sevgilim olsun gerçeğine ihtiyacım yok.

Dizi de fena diil. 300ün çok iyi yapamadığını bunlar becermiş gibi.

O köle hatun neydi öyle ah ah! Benimde aklımı aldı başımdan:))

Dizi bombaymış walla, birde spartacus ü düzgün oynayan birisi bulsalarmış. Bazen çok abuk sabuk oynuyor eleman.
Sosyal ağlarda paylaş

sura

surayı bence hayalet advisor olarak ve geçmişteki sevişme sahneleri için dizide tutarlar öldükten sonra bile, daha yeni başladı zaten dizi öle hemen çıkarmazlar düye düşünüyorum

ben sabırlı bir şekilde bekliyorum dizi çıktıkça izliyorum 7. bölümdeyim şimdik, zaten sızan bölümlerin kalitesi çok iyi olmuyo 2gb falan olmadıkça, onada kasılmaz tek bölüm için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...