Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

araba tavsiye

nuwanda

Öne çıkan mesajlar

ya nbişanlım maltepeye gidiyor.. 2007 megan var onda.. bunalr arkadaş grubu okul içindeki pastaneye gidecekler arabaya gidiyorlar çocuklardan biri soruyor "hangisi senin ki?" benim hatun "şu" diye gösteriyor çocuğun bir "reno mu?" demesi varmış inanılmaz kahkahalar içinde anlattı bunu

tabii elemanda audi var yenilerden
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

Vodan said:

Şu an o bütçeye alacağım tek araba Scirocco.

sürücü koltuğunda sağım soum önüm arkam sobe pozisyonunda kalıyosunuz valla. dışarıdan süper gözükse de, içinden dışarıyı görmek çok zor..

kapalı kutu hissi yaratıyor, klostrofobisi olanlara pek gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

devlet desteği olmadan ne hibrit alınır ne de güneş erejisi takılır.

hibrite destek gleiyor ikinci motordanb vergi alınmayacak.. yan ien azından en son hazırlanan tebliğ taslağı buydu bir de iki motordan da vergi indirimi deniliyotdu da onu yapamazlar diğer benzer motor haci,mleri için emsal olur diye
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

MeSh said:

Vodan said:

Şu an o bütçeye alacağım tek araba Scirocco.

sürücü koltuğunda sağım soum önüm arkam sobe pozisyonunda kalıyosunuz valla. dışarıdan süper gözükse de, içinden dışarıyı görmek çok zor..

kapalı kutu hissi yaratıyor, klostrofobisi olanlara pek gelmez.

Klostrofobim yok problem değil :) Ben oturma konumunu beğendim arabanın. Arka camdan görüş kısıtlı gerçekten ama yan aynalar fena değil.

Bu arada bende skirokko diye okuyodum ama bayiler anlamıyor birde bbc'deki dayınında şirokko dediğini duyduktan sonra artık şirokko diyorum :) Aslında italyanca gibi mi ne okunuyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...