Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

defalarca yanlış anlaşılmaması için vurguladığım noktayı alıntıladığın halde nasıl görmezden gelmişsin cidden merak ettim.
said:
e yani, madem hayır işi yapıyorum, oyun bunu görsün. ödüllendirsin demiyorum ama en azından "eyvallah, bir fakiri sevindirdin" desin. bunu evrensel kütüğüme işlesin.

'kodumun piksellerinin' teşekkür etmesine gerek yok, yaptığım olayı farketsin oyun. çetelesini tutsun. oblivion'un bile yaptığı şey bunda eksik olunca haliyle buna "illusion of freewill" diyebiliyoruz ancak. ne kadar powerplayer değilsem o kadar da mal değilim. powerplay istesem morigın partimde olurdu şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

gameplay bakımından karakterinize zarar vermek dışında zerre etkisi yok oyunda bunun, dediğim bu.

neyse, yeterince anlattığımı düşünüyorum meramımı, oyunun eksik bulduğum bir kısmını eleştirdim ki şirketin daha önce yapamadığı veya istese yapamayacağı (ki muhtemelen sıradaki oyunlarında olacak bir özellik) birşey değil. eksik diye oyundan keyif almıyor değilim ama hissedilir şekilde düşürüyor bunu.

ahah şunun gibi anlar bütün fenalığımı alıp götürüyor:

win teyze ile ali'nin main char muhabbeti

* Alistair: Why are you smiling like that? You look suspiciously like the cat who swallowed the pigeon.
* Wynne: Canary.
* Alistair: What?
* Wynne: I look like the cat that swallowed the canary.
* Alistair: I once had a very large cat, but that's not my point. My point is why are you smirking?
* Wynne: You were watching her. With great interest, I might add. In fact, I believe you were...enraptured.
* Alistair: She's our leader. I look to her for guidance.
* Wynne: Oh, I see. So what guidance did you find in those swaying hips hmm?
* Alistair: No no no, I wasn't looking at...you know her...hind-quarters
* Wynne: Certainly.
* Alistair: I gazed...glanced, in that direction, maybe, but I wasn't staring...or really seeing anything even.
* Wynne: Of course.
* Alistair: I hate you. You're a bad person.

lol!
Sosyal ağlarda paylaş

tab tuşu bozulacak zaten bir parmağım onda geziyorum günlerdir.

ali quest'i

abi 15 gold verdi ya lol, ben sovereign'i silver ya da copper filan sandım. o paranın nasıl kazanıldığından haberi var mı bunların ahah

reload edecem valla zaten spec açmak için ilave para harcattırıyor oyun ilk oynayışta, şaka gibi. ali çok bozulmaz umarım tüh

jaruza, str aban yardır 2h ile derim.
Sosyal ağlarda paylaş

mage tower a geldigimde cebimde 7g vardı benim, butun para ile minor healt/mana poti reagentları alıp potion yapmıstım en minorundan 350 minor mana 150 falanda minor healt di sanırım, butun oyunu 2 mage oynayıp son fight a 5 minor mana ile gelmistim diger hicbir potiye dokunmadan, cd ler kısa oldugu icin minor harici mana potiler cok anlamlı degil bence zaten pek cok pasif mana isteyen seyden dolayı mana barında bayaa bir kayıp oluyor. o yuzden kasmayın minor olmayan poti yapacagım diye hemde oyun bası bir 10g a baska bisi yapmanıza gerek kalmıyo para icin, geri kalan paramı hep item satın almaya harcamıstım,
Sosyal ağlarda paylaş

golem ve sten dahil diğer karakterlerin, şimdilik leilana ve wynn hariç, hepsinin personal questlerini yaptım zaten 2-3 tanesini blood mage, assassin gay tip felan öldürdük yada mahkum ettim onları geç.

köpeğin bi personal questi var mı? varsa onuda yapim :p

bi yerde sanırım warehouse tu bi kapının önünde dolap var, arkada oda var ama dolabı bi türlü çekemedim gittim geldim konuda ilerledim vb ne zaman olcak bu?

tüm alt grupların questlerini yaptım,questlerini bitirince panolarda yenileri çıkıyor arada onları bile yaptım. mercenary modundayım grey wardendan çok, 1 gold için ülkeyi geçtim baştan başa :p assassinlerle hırsızlarla bile temastayım questlerini yaptım hepsinin ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...