Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

viktor sey war
belki ondandir
ne kadar armorun yuksekse moblarin sana dalma sansi o kadar artiyo

aha bak ondan olabilir warden commander armori giydirdim adama bi deniyim bakiyim

nexus acildiysa sahane zaten, fallout oblivion filan icinde bir numarali mod sitesi oydu vault filan cok kiytirik kaliyordu yaninda
Sosyal ağlarda paylaş

2 mage alistart champ 4/4, alistar aoe taunt elemanlar gelince 1. mage aoe stun (mind blast) bitince alistar aoe knock back bitince 2. mace aoe stun , mageler aoe stun aralarında ranged a grease uzeri fireball bunların arasındada melee de birilerine insect swarm uzeri cold un ilk spell ve spirit in ilk spelli (isimlerini hatırlamıyorum biri 6 biri 8 sn cd), mage manaları yarılandıgı zaman 1 mage de fire weap 2. mage de frost weap ac, yine yarıda biryerde mass rejuv + nature 3. spell (mana regen) uzun sıkıcı ve gg
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

2 mage alistart champ 4/4, alistar aoe taunt elemanlar gelince 1. mage aoe stun (mind blast) bitince alistar aoe knock back bitince 2. mace aoe stun , mageler aoe stun aralarında ranged a grease uzeri fireball bunların arasındada melee de birilerine insect swarm uzeri cold un ilk spell ve spirit in ilk spelli (isimlerini hatırlamıyorum biri 6 biri 8 sn cd), mage manaları yarılandıgı zaman 1 mage de fire weap 2. mage de frost weap ac, yine yarıda biryerde mass rejuv + nature 3. spell (mana regen) uzun sıkıcı ve gg

fireball çok sakat ya nereye atsam da party e gelmese die 4 dönüorum ben =(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben anlamıyorum 100 altın tanesi olan en az 5 tane efsanevi item var oyunda. Onları alınca da para bitiyo. Evet belki her ana mekanı bitirince de harika itemlar alıyoruz ama hepsi kullanışlı olmuyo, oynattığın karakterlerle uyumlu değilse kullanmayabiliyosun. E alacakken 100e aldığın itemı 15 altına satınca da fakir oluyosun tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda iyi altın getiren 2 görev var 150-200 arası tokatlıyabiliyorsunuz eğer persuade vs.. yüksekse.

paraparapara

1. orzammar da gecekonduların ordaki kaçak lyrium satan adam, 50 golda alıyorsunuz adamdan, mage circle a gidip 70gold+item a satıyorsunuz. sonra adama dönüp ben sattım diyorsunuz ve 30 golduna çöküyorsunuz üstüne birde adamı soyarsanız 50 gold oluyor o rakam.

2. 3 ceset parçası var deep roads da hepsini toplayıp demonı summonladığınız zaman gitmesine izin verin 50 gold veriyordu yanlış hatırlamıyorsam yada 25. good party bile olsanız birşey demiyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

superman in meteor olayı encounter, bölgeler arası giderken random çıkması lazım, ama meteordan kılıç yapabilmek için wardens keep dlc gerekli ordaki blacksmith yapıo çünkü.

landsmeet e yeni başladım bende şimdi nobleların işlerine koşuyorum falan, 95 saat oyun süresi ile 110 civarı bitmiş questim var, 15 tane falanda yarım olan var, iyi bari baya quest çıktı oyundan :)

para için yan questleri yapın çok var çünkü 1-10 gold arası veriyor her görev min. artı itemlar vb. vendorlarda satılan itemların daha iyisi hep çıkıyor mutlaka. almak gereksiz o yüzden 150g falan tek itema vermek.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana hiç vendorlardaki amuletlerin ya da beltlerin falan daha iyisi çıkmadı ya :D

paraparapara

O görevden de benim anladığım lyriumları normal bi şekilde alıp satacağımızdı. Zaten 10g olan bi itemı mesela alırken 40g verip satarken 3gye sattığımızdan zarar ederiz diye düşünüp adamı kesmeyi tercih ettim hep :D

Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

bu indirdigim dosyayi nere
atcam
addon felan diye bi dosya mi war

hoca bak şimdi sisteme göre değişebiliyor ama genel olarak anlatiyim;

ben steam'den aldım, şöyle bir dizine ulaşacaksın eninde sonunda

Steamsteamappscommondragon age originsbin_ship

eğer steam değilse de yine sonu bu şekilde olan bir dizinin altında daupdater.exe var onu çalıştırıyosun, indirdiğin dosyanın yerini buluyosun orda select dazips tuşuna basıp, sonra seçip install diyosun o kadar, oyuna girip downloadable content kısmına girince orda gözükmesi lazım installed bölümünde

tabi bunu yaparken daupdater.exe hata verebilir, eğer öyle olursa denetim masasından bütün dil/bölge ayarlarını inciluz yap ve yukarıdakini tekrarla

addon yükleme işi bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Bana hiç vendorlardaki amuletlerin ya da beltlerin falan daha iyisi çıkmadı ya :D

paraparapara

O görevden de benim anladığım lyriumları normal bi şekilde alıp satacağımızdı. Zaten 10g olan bi itemı mesela alırken 40g verip satarken 3gye sattığımızdan zarar ederiz diye düşünüp adamı kesmeyi tercih ettim hep :D

kayserili mantığıyla yapıyorsun o görevi, adamdan 50 e alıp diğerine bana 70e vermişti sanada 80 e veririm diyorsun, sonra adama dönüp anlaşmamız vardı senle 30a diyorsun, altınların tadını çıkartıyorsun sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

LOL 3 mage 1 tank ile oynuyorum, oyun hardda kolay geldi.

Yani season 5 dk pala gibi. Birkac tusa basiyosun bitiyo. Ha tank da oluyo ama ossun, tempest tempest tempest blizz blizz blizz coc coc coc coc coc coc ayakta duramuyo kimse. Espiri gibi lan, ben amele gibi 3 warrior 1 healer oynuyodum. 3 mageye de heal buyusu de aldim. Respec moduyla bunlar tabiy

Lol ya hahayt dovuyorum oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...