Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

approval 93 olduysa da leyla benle sevişmiyo :(
illa istiyo ki moriganı şutliyim, ya arkadaş Zevranla bile seviştim leyla bi türlü istemiyo hatta yuh yani zevran olayını bile anlayışla karşıladı ama moriganı istemiyo lol

hikaye açısından moriganla işi pişirdikten sonrasının bi önemi yoksa moriganı bıraktım seninim dicem, hatta save edip öyle dedim ama sadece bi öptürdü leyla o kadar

bakalım ilerde yıldızların altında gaza gelmesini bekleyecez artık...
Sosyal ağlarda paylaş

respec potion yada DLC indirmek hiledir cheatdir,
ok adamlar bence gayet kotu speclemis geliyolar ama oyunda ona gore dizayn edilmis,encounterlar ona gore ayarlanmıs

gozum yemedi bir baska 80 saat harcamaya oyun basında ama eger nightmare oynayacak olan varsa respec poti yada 1-2 Dlc dusunulebilir belki oda nightmare in neye benzedigini gordukten sonra (ha bana kalsa oda yapılmamalı NM oynacaksan default oyna item/respec le NM i hard/normal ayarına getireceksen NM baslama), Kısaca respec potion kullanmayalım, kullananları uyaralım,

Bu arada oyundaki en zor 2 encounter :

Hafif Spo

1. ser bilmemne, evde basan kralice hapis vs baslangıcı
2. ilk mekanı kurtardıktan sonra acılan 3 side quest var git karavanlara bak vs diyen ordaki ortadaki quest kadrosu ile birlikte Boss bi mage geliyo ...

Sosyal ağlarda paylaş

valla beni en çok zorlayan encounter los abuse yapmadığım için orz dungeonlarındaki bir darkspawn ambush. böyle daracık bir koridordasın, bir anda çıkıyorlar ve koridorun sonundaki odada 2 tane caster darkspawn var. biri curse of mortality öbürü chain lighnting atıyor. ardından curse atan chain atıyor, chain atan crushing prison

yok yani tank direk ölüyor dispel falan yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bulamadım ya da şöyle bi saçmalık var;

mesela potion yapacam, skill morrigan'da, kamp alanında yapamıyorum çünkü kontrol ana karakterde, e dışarı çıkıp potion yapıp tekrar kampa gelip morriganı bırak falan öeh

ikincisi de mesela bi yerde survival lazım ve ana karakterde yok, mesela teyzede var, teyzeyi seçip diyaloğa giremediğimize göre ya o skill işlemeyecek ya da mecburen ana karaktere o skilli vermek zorunda kalacaz

yani mesela nasıl ana karakter dışındakilerin indimidate/persuade olayında katkıları olamıyosa survival da aynen öyle olacak

iyi de sandık açarken gidip leylayı seçiyoruz, diyalogda neden diğer karakterlerle giremiyoruz olaya?
Sosyal ağlarda paylaş

fanfixler baslamis herzamanki gibi

leliana ile morrigan in suratlarini fixlemisler

http://social.bioware.com/uploads_project/project_gallery/1000/561/147/268.jpg

http://social.bioware.com/uploads_project/project_gallery/1000/561/147/269.jpg

morriganda 3 versiyon var hangisini isterseniz kurabiliyorsunuz

http://social.bioware.com/project/561/#details
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet kesinlikle oyun birçok konuda geliştirilebilir

- mesela ortak crafting tab koyarsın kampa, kimseyi seçmeden yaparsın. Hatta ekstra muhabbet eklenebilr

- ana karakterin skill yetmiyorsa, party üyesi "i can do it for you" demekle kalmayıp, gidip kendi yapabilir

- survival olayında mesela npc kenardan muhabbete atlayabilir veya /whisper atabilir. yada intimidate checkte sten arkadan gelip NOLUYOR BEYLER VUKUAT MI VAR diyebilir

ben korkarım mesela
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

momentum aldım bende en son dualwield yarıdan yukarı görmedim staminamı ;p

vala benim skilller şöle:

http://img200.imageshack.us/img200/9109/m84e.jpg

alttan üsten yarım gözükenler de var işte onun dşında yok şu an, feign death mı ne onu almadım bi, alfredmiyim bayılcam :p,

ben silah olarak 2 battleaxe kullanıyorum toplam 5 rune var onlrda, hepsi dmg, toplam 30 extra dmg falan ediyor herhal rünler.

onun dışında deep roads için bi tek dier cüceyi aldım alistair in yerine geçici, eline de ogrammar daki dragondan çıkan ageless kılıçı verdim warden armor vardı yanımda onu giydirdim ölesine, bende dragon medium armor kullanıyorum 34 str isteyen, cunning dex falan 40 zaten

alistar varkende meteordan yaptığımız 3 rünlü longswordu kullanıyor, 3 ründe gm/master dmg reduction veren bişe var +15/20 ondan, juggernaut armorla, cüce ancestor kalkanı var.

zaten boss dövüşleri dışında trash savaşlar kısa sürüyor 2 kere anca stealth olabiliyorum öle çok skill felan kullanmaya zaman kalmıo, roguela git ok at (hiç archery skillimde yok ehe) çek mobları köşede dondur öldür.

genelde passive abilityleri aldım, bide golemin aurası spirit healerın heal eden aurası felan derken arkasına saklanıcak bişi olduğu sürece hard ve nightmare arasında gidip geliyorum random encounterlarda trashlarda falan.

zaten mage towerdaki blood mage i de idam ettirdim, yolda bize saldıran assassini de öldürüp kenara attım :p

1280*1024 resim sığmıyor lan foruma sdf
Sosyal ağlarda paylaş

lanet olsun. oyuna dün başladımda;

miğfer dibi çakması bi savaş oluyor ya ilk, kuleye çıkıp bişey almamızı istiyor, kulenin tepesinde trollün teki bekliyor bizi falan. o troll'ü gebertene kadar anam ağladı. 4 kişilik parti 2'si öldü ana karakterle yoldan topladığım soldier kaldı troll'de, benim karakterlerde ölmek üzereydi son bi rage oldum allah ne verdiyse daldım öldü. ama 4 kere falan denedim ne pislik bi yaratıkmış allah belasını versin.

oyunu hard'ta oynuyorum ama şu an için gereğinden fazla zor geldi. ilerde de böyle kasıcak mı bu beni ya? mage'im bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

@ xeno

yok yok biraz sık dişini oyunun bütün mekaniklerini öğrenip milleti giydirdinmi çok rahatlarsın, hatta kolay bile gelir bazı yerler dışında. zaten magesin :p

ki zaten oyunda lineer bir zorluk artışı yok. neredeyse bütün ordu toplama questleri aynı kıvamda. ha ana görevleri yaparken yol üstünde seni zorlıycak encounterlar olucak tabi. onları ilerde gerip dönüp halledebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Kaede said:

- ana karakterin skill yetmiyorsa, party üyesi "i can do it for you" demekle kalmayıp, gidip kendi yapabilir

abi su dunyanin en sacma olayi bu
ben bunu anamam 10 dakka surdu
i can do that for you diyo rogue
diyorum bende yetemiyo heralde
sona bi baktim lan onna tiklayinc aoluyo

oha abi nasıl anlamaan o kadar sürebilir. xP
Sosyal ağlarda paylaş

ben Parti setupı konusunda şu şekilde rahattım: Evil oynayamiorum bu tarz oyunları. Böle adam yardım isteyince sie go, veya para ver lan öle yaparız diemiorum hep nedense lol. O yüzden de Morrigan zaten sürekli bikbik ediodu aldığımdan beri. Wynne de gelince partye. Benim ana karakter Mage zaten hardcore aoeli dpsli. Aldım wynne i healer, alistar ı tank tuttum. Lellianay da chest ve range/melee dps tuttum. Hep iyi niyetli insanlarla sorun olmadı verdiğim kararlar çoğu zaman. Sırf orzammarda bi Lelianna yerine Dwarfı aldım o kadar. Ha ne oldu Morriganla amacım yatmaktı zatne onu yapmış oldum grupta olmadan sorun kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...