Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Daha bitirmedim ki oyunu hiç :D Ayrıca hardda oynayamam ben taktik yapmaya kasamıyorum taktik yapmak istesem gider warhammer falan oynarım yani :P

Ya abi işlevsel olması zor oluyo. Kombo yapana kadar indirebiliyorlar seni. Ki sizde nasıl bilmiyorum dab en blizzard açınca da gayet koşuyoalr yani çok ciddi bi yavaşlama etkisi falan olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

önceki sayfalarda soru sormuştum sallayan olmadı :/

kaede sen biliyosan söylesene

gerçi 1 ve 2 nin cevabını aldım oyunda 3ü bilemiyom leliana ile aşk yaşamadığımdan

DadashNik0F said:

bikaç sorum olacak

Oyunu bitirmediyseniz veya oyun sonu hakkında bilgi istemiyorsanız spoyu açmayın !

Morriganla approval 100. En son Denerime gitmeden archdemonu öldürüp kimsenin sacrifice olmaması için teklifte bulunuyor ya,

1- Teklifi kabul etmezsek ne oluyor ?
2- Teklifi kabul etmeyip Allistara yaptırabiliyormuyuz ?
3- Leliana ile aşk yaşarsak oda da yine morrigan olup aynı teklifi mi sunuyor ? Yoksa Leliana mı sunuyor teklifi ?

Sosyal ağlarda paylaş

Büyüleri yetersiz bulabilirsiniz ama ben şahsen 3 mage + 1 tank ile herkesi ağlatarak çok rahat oynadım ehehe. Büyülerin sayısı az fakat taktik imkanın bol. Comboların var. Cone of coldu her mage'e aldırırsan ejderleri kıpırdamalarına izin bile vermeden indirebiliyorsun. Crushing prison ayrı bir olay. Mind blast ile aoe stun. İkisi saldırı için biride healer için 3 mage'le eğlenceli oluyor bayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Abi item yeri diyorum sana.. Resistance'ları veren armor setleri yanında taşısan ölürsün. Tek tank alistair olacak da 3 ranged'le mi dolaşacaksın şu komboları kullanmak için? Ayrıca komboları da bi yerde bulamıyosun sanırım.. E şimdi earthquake üstü grease üstü fireball üstü inferno gibi bi komboyu kendi kendine bulmak da kolay olmaz heralde di mi? :D

Sonuç olarak büyü ağacı yetersiz, oyunun sek haliyle kampa bi sandık gelmemesi de rezalet.

Ama oyun mükemmel yine de yani 130 saat oynamışımdır muhtemelen :D

Abi massive dragonscale, 70% fire resist mi ne. Oyundaki en yüksek armor. Üstüne bi de stamina regen veriyor, seti tamamlayınca fatigue düşürüyor. Daha ne istiyosun? Ben fire temelli çalışıyorum mesela çok işe yarıyor, cold bazlı çalışmam gerektiğinde daha dikkatli atıyorum büyüleri ama sonuçta işe yarıyor.

Bunun dışında bir tane rogue için de superior drakescale çıkarabiliyorsun, o da çok yüksek fire resist. Juggernaught armor var ikinci warrior için 25-30% mu ne bütün resistlere veriyor. Bunlar oyundaki en sağlam armorlar, daha ne abi :)

Earthquake, Inferno, Grease kombosu için 34 magic'e erişmen ve 4 fire'a 3 earth'e ve 2 creation'a vermen yeterli. Earth ve creation'ın üst seviyesindeki büyüler de çok faydalı, petrify mage'leri nötrlemek için birebir; spellboom muydu neydi ona girmiyorum bile.

11-12 gibi ana karakterin mage ise sadece onu kullanarak yukarıdaki komboyu açabilmen lazım. Spellpower'ın fazlaysa hex falan atmana gerek bile yok kamyon gibi vuruyosun çünkü.

Alternatif combo da Cone of Cold, ya da Sleep/Nightmare kombosu falan. Ama combo tutturmak için yüksek spellpower şart çünkü zayıfsa adamlar bir büyüyü resist edebiliyorlar sonra anlamı kalmıyor.

Mageler gerçekten çok kuvvetli, ikinci karakterimde bi rogue denemeyi düşünüyorum bol bol cunningli ama görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yok yani magic'e abanmak gerekiyo dediğin için ve o zaman da willpower az oluyo mana kalmıyo ya da cons az oluyo iki ok gelse ölüyosun falan.. Bi de lvl 11'deyken dragonscale armor vs. olmuyo ki.. Yani o über armorları toplamak için bi lvl 15-16 olmak falan gerekiyo.. Ya da gidip düşük levellarda zor yerlere intihar görevleri yapıcaksın :D

Bi de büyüler etkili de olsa eğlenceli değil onu söylüyorum.

11 fire büyüsü 4 fire büyüsü kıyaslaması yaparsak mage oynamak konusunda might&magic6'^nın çok daha üstün olduğunu söyleyebilirim zevk açısından :D
Sosyal ağlarda paylaş

Willpower yine neyse de, con düşük oluyor evet. Ona karşı yapacağın tek şey hemen tankına taunt'u açıp mage'ini korumak. Okçulara karşı fireball fireball fireball. Adamlar yerden kalkmamalılar. Biraz mana pot harcıyosun da başlarda sonra rejuvdur, spellboomdur yok itemdır gelince mana pot kullanımı azalıyor.

Armor konusunda haklısın da, 14 gibi juggernaut'u Alistair'a giydiriyordum ben str'e abanarak. 16 gibi de dragonscale giyiyordu. Ama onları giydirene kadar da aşırı dikkatli olman gerek onda haklısın; o levellarda ancak gruplanmış okuçuların üstüne kombo atabiliyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sizin dediğiniz gibi erken levellarda almak için o özellikleri, tek bişeye abanmak lazım. E ali star zaten her battleda ölürken gidip consu falan boşlayıp str abanırsam iki kere hayvan gibi damage koyar ama 10 saniyede ölür yani :D dengeli gidince de geç levellarda elde ediyosuni mageler de level 16'ya kadar falan etkisiz kalıyo yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...