Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

benim 80 goldum var oyunun sonunda, staff of magister lords u felan aldım o kadar gerek olmasada vs

ayrıca shale çok tırt, skilleri felan allengirli duruyo ama tank değil kesinlikle, bi blood dragon giymiş alistair kadar dayanmıyo

heroic instance a paladin tank götürmek gibi bişey hard ve üstünde shale, yada ben doğru kristali bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yani büyücülükten hiç keyif almadım açıkcası nerde o DND büyüleri Baldurs Gatedeki gibi. Şöle level atladıkça büyüler imbalaşiodu böle disintegrateler finger of deathler power word killer, time stoplar harbi mageler mage gibi kapışıodu

bunda level atliosun stat artıorsun onun dışında bakiosun, çoğu yerin 4. seviyesine gelmişsin, sonra e bari bunu aliim modunda ability aliosun. Level atladıkça daha değişik dallara devam ediosun ilerlemiosun ynai. O bakımdan hiç memnun kalmadım büyü sisteminden.
Sosyal ağlarda paylaş

başta bende sinirlenmiştim çok az büyü, talent ve spec olmasına bunlara silah, armor ve potion çeşitliliğinin de az olması eklenince hiç hoşuma gitmemişti. sonra düşününce farkettim ki adamlar yeni bir evren yarattılar ki çokta iyi yapmışlar kanımca, lore için çok uğraşmışlar ve hakkınıda vermişler, tek bir oyunda koca bir evren yaratıp üstüne tarihi ile ilgili bir sürü bilgi vermek ve bunu soğutmadan yapmak çokta kolay değil.
yoksun olan kısımlarında bunun yanında çok zor olduğunu sanmıyorum, 1-2 exp sayesinde çok rahat eklenebilicek şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

sistem ne ki? genelde dnd uzerine kuruluyo.

tamam da abi dünya yeni ? her büyü adamlarin akıllarındaki dünyaya uyacak diye bişi yok ki ? azdan başlamaları mantıklı bence. şimdi bu oyunda görürler ona göre eklemeler yapilinir. anlamiyorum ben this is the new shit geyine de bin tane laf edildi bu başlikta sonra oyun OMG GG çikti. az sabirli olunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...