Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

landsmeet hakkında acil bak bak bak

Ya şimdi arl eamon'ı kurtardım işte landsmeeet şeedicem ali star kral olcak falan dedi ama landsmeetten sonra oyuna devam ediliyo mu gibi sorular görmüştüm. Daha orzammar ve brecilian forestı halletmedim ki ben. Bitmez heralde oyun di mi? Napiim gidiim mi denerime? Yoksa orzammarı falan önce halletmem mi lazım? Acil cevap plx :D

Sosyal ağlarda paylaş

drake ve dragon scale armorlar hakkında önemli yardım :(

Drake scale armor için adama şimdi işte 10 altın verdim yaptı bişey biraz daha getir daha güzel yapıcam dedi ama değerlerin toplamı 10 altın diildi ilkinde. İkincide de 20 altın daha ekleme seçeneği vardı vermedim ek para. Dandik mi olur? Dragon scale armor için de gidicem sonuçta, o zaman çok altın mı vereyim yoksa altın vermenin bi etkisi yok mu? yani 10 altın verdim aldığım itemların satış değil normal değerleri 10 altın etmiyo.. Kararsız kaldım help plx

Sosyal ağlarda paylaş

ben potları hep kendim yaptım hiç de vendordan item almadım craft itemları haricinde. dlc ve flash oyunu ile gelen itemlar acaip op zaten. üstüne gördüğüm bütün skill stat hedehödö kitapları ile giftleri aldım. oyun sonunda 350g falan vardı ki yanlışlıkla yaptığım 30-50g luk alışverişleri saymıyorum adsf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...