Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

ya bu dawnload kısmında bi punala alınan bi ekpaket gibi birşey var stone questi degil biowere puanı gibi birşeyle alınıyor oda siteden para ile alınıyor. bunu almamız durumunda oynun gidiş hatında birşeyler değişiyormu yoksa oyunu bitirdikten sonra devam görevlerimi ekliyor. birde orjinal sitede pach i indirdim kurdum oyun açılmamaya başladı bi daha kurdum oyunu bu sefer pach i kurmadan oynadım birşeyi yanliş yapmış olabilirmiyim pach i kurarken. yıldızali ile ilgili olarak ilk aldığım andan itibaren dehşet tanklıyor çok memlunum
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

downloadable content

ben de oyunla ilgili tüm dlclerin listesini nerden bulabilirim diye sorayım..

http://pastie.org/pastes/682818

+

storage chest
http://social.bioware.com/project/463/#details

ben de chesti yazmaya gelmiştim. EA de topu atınca Bioware eşek gibi bunu çıkarmak zorunda kalmış. Warden's Keep değer değmez oynayınca karar vereceğim ama bu chestin oyunla birlikte gelmemesi tamamen para tuzağı.
Sosyal ağlarda paylaş

2 dlcyide bitirdim, wardens keep bence içerik olarak yetersiz, çok ufak yapmışlar ben kocamaan bi yer ummuştum, o kaleyi görünce aha 2 gün burdayız diyor insan, halbuki oyundan şöle 1 ay sonra falan çıkarsalardı daha gelişmiş vb olarak çok iyi olabilirdi. son boss da zor değildi zaten :p

stone prisoner çok daha iyi, bence. ayrıca shale (golem) in güvercinler hakkındaki yorumları süper lol
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal alınca şimdiki savelerinden devam edebilirsin bence? yoksa edemez misin? hatta achievmentti puandı falan onlarda sayılır login olunca diye düşünüyorum. orj. cdkey le bi reinstall ve activationa bakar bence. :p

oyun tuttu baya daha o yüzden tonla dlc çıkar en az 2 exp. falan 2 sene oynarız.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

O kadar ekstra dlc falan çıkacak olsa güzel de yani bi karakterle sona yaklaştım sonra bi karakter daha açtım dayanamayıp onla da az kaldı gibi. E aynı senaryoyu kaç kere oynarsın, ek oyun süresi de ne kadar olur ki verdiğin o kadar paraya değsin ben onu merak ediyorum :D

o işi modlar halledecek diye umut ediyorum. cidden mesala nwn2 nin orjinal hikayesinden daha iyi senaryolar oynamişliğim var modlarla
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...