Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Abi istediğin sırayla gidersin. Broodmothera önce geldim, baktım kesemiyorum işte flemeth questini başlatmak için mages towerı bitirmen lazım. Ben ilk oraya gittim. Ben de even mage oynuyorum zaten. Neyse broodu kesemediğimi gördüm flemethe gittim döndüm yine kesemedim :D 50 potla gidicem kesicem ama broodmotherı. 4 lesser health poulticele bi yere kadar dövülüyo :D

Sosyal ağlarda paylaş

Ya sürekli sağdan soldan başka yaratıklar yolluyo ya onlar bütün partyi son olarak da beni kesiyo. Ben aynen dediklerini yapıyorum ama morriganda düzgün ofansif büyü yok pek.. Orda etkisiz kalıyo çok.. O gelen yaratıklara bi kolaylık olsa süper olcak ama işte.. Canını baya azaltabiliyorum yani pot bitmese kesicem. Elflerin oraya gidince elfroot manyağı oluyosun pot derdi kalmıyo :D yapıcam potionları gidicem kesicem ehue :D

Sosyal ağlarda paylaş

Bodrack said:

Ya en iyi karakterler kimlerdir kimleri yanimizda bulunduralim ufaktan bi guide gorsek :)
Alistairi mi biraksam lilianayi mi sasirdim . Yoksa sten kalicak ortada :D
Ayrica biraktigmiz karakterleri geri alabiliyor muyuz tekrar ?

Genel yorum spoir da iceriyor

karakter bırakmak diye bisi yok, eger reputationdan kacmamıssa herzaman kadrodaki diger 3 kisi yi degistirebiliyorsunuz, ayrıca sizle birlikte degilkende Xp alıyorlar Level atlıyorlar,

Musait zamanlarda Harita ekranı girislerinde sag ustte camp var tıklarsanız yeniden kadro secme ekranı gelir, bu sekilde itemları falan verebiliyosunuz adamlara,

su ana kadar karsıma her class dan 2 kisi cıktı 1 good 1 evil gibi, stan a uyuz oldum bayaa guclu bir melee tartısmasız ama main questten her saptıgında ipe sapa gelmez laflar ediyor, morrigane de benzer hafif slut,

wynn (healer teyze) ben (mage) alistair (warrior/tank) ve tavernadan aldıgımız priest cılıklı rogueumsu bardla takılıyorum, hard oynuyorum revenantlar ciddi sıkıntı yaratıyor,

potionların minor olmayanlarının maliyetleri 30 silverın uzerinde o yuzden minor kullanmakta fayda var, heal poti matları heryerde var zaten mana poti matleride mage tower girisindeki elemandan alınabiliyor bende 300+ ar tane var lıkır lıkır iciyoruz, Wynn olmadan boss combatları yada heavy damage alınan fightlar cidden zorluyo, heal poti kurtarmıyor...

4 revenant ı da kestim aldım full seti bekliyor 38 str yi :)

su ana kadarda gruplarda : Mage (ben) gidip yere yesillik uzeri fireball uzeri meteor swarm(yada adı herneyse ) atıp kacıyorum elemanlar Los dan gelince Alictair tauntluyo sone ben mind blast atıp normalleri teker teker kesiyoruz Alistair boss/named mobu tanklıyo bu esnada Wynn teyzede heal heal heal ...

red cliff mage tower ve elf mekanı bitti bayaa tatmin edici su an icin, tek sevmedigim sey charların lvl 7 ve uzerinde gelmesi, party icinde bir role oturtana kadar imanın gevriyo Wynn teyze duzgun buildle geliyo ama digerleri allahlık hafif,

Sosyal ağlarda paylaş

Önceden de yazmıştım yukarda ilk savaştığın yere koş orada bekleyen adamlar kessin peşinden koşanları. Sonra aşağı geri koş yolun ortasını geçince out of combat moda girceksin. Ölenler dirilcek, rahatça iyileşiceksin mana-stamina falan fulliyceksin bi quicksave atıp tekrar aşağı inip devam ediceksin. Yine ölcek gibi olursan aynı sistem.

Sosyal ağlarda paylaş

kerim said:

HELP

Red Cliffe savunma questindeyim ilk bölümü gayet rahat geçiyorum ama ikincisinde yaklaşık bi 10dk sürüyor combat ama benim tüm party yattıgında etrafta hala 8,9 tane zombi oluyo.
nedir buranın olayı?

Tapınak girişine gitme benim gibi, aşırı zor oluyor.

Yoldaki okçunun gerisinde bekle, tek tek çek elemanları. Bir süre sonra meydan temizlenecek, sahile doğru 2 tane zombi kalacak, onları halledersin hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

grand oak süper ya ahah ne güzel konuşuyor öyle :3

bide arkasındaki kamp eventini yapan varmı ? yüksek mental resistance falan mı gerekiyor ?

event spoiler

4 kişi yatıyor 3 kişi uykuda gg geriye sürekli neneka kalıyor onun da greater shade kesme ihtimali yok anasını satim

Bana Morrigan ile geldi, Cone of Cold, falan filan, yattara :p

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...