Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:

...indir indir kotadan gircek bi sürü para =(

hocam adamlar eminim "kotalı internet" diye bişe duymamışlardır :p yani ben cahil kalmış olabilirim ama dünyada bizim gibi kotalı internet yok zannediyorum şahsen

bu arada oynadıkça bir şey farkettim; karakterlerin (PC ya da NPC) el parmakları aşırı büyük/orantısız mı? yoksa benim ayarım mı bozuk

sanki Spore'da yaratılmış, insana benzesin diye bayağı uğraşılıp sonuçta eller hariç harika iş çıkarılmış gibi duruyolar da :D
Sosyal ağlarda paylaş

ilk günden dlc herkesten tepki topladı, korsan kullanmayla ya da kotayla alakası yok. oyunun ilk günü hazır olan içerik oyunun kendisinde olmalıdır. zaten biletinin parasını verip girdiğiniz salonda seyredeceğiniz filmin bir sahnesinin "1$ ilave ödemeden göremezsiniz" denip çıkarılması ya da albümden bir parçanın "1$ ödemeden dinleyemezsiniz" denmesi gibi birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide oyunun %100 unu sunup sonra DLC satmadiklarini nerden biliyoruz. yani adamlar DLC adi altinda baska birim yaratip da yapiyor olabilirler. yani oyunla beraber DLC lerin hazir olmasi onlarin oyuna eklenmesi gerekliligini getirmiyor bence. sanki surum cikinca ardindan gelen DLC lerde icinde olmaliymis fikri bence sacma. adam DLC sunmasa sesimiz cikmayacakti ? DLc koyunca eksik yapmis bak kirpip DLC yapiyor oluyor konumuz.

az once demek istedigim sey su idi semi single mmo zimbirtisinda.

bu tur oyunlari alirken bilinki DLC lerini de alabilirsiniz. yani oyunu aldiginiz da DLC olayinida yaninda dusunmek gerek. single diye bitti gitti degilde zaman zaman eklenen eklentiler ile ilerleyen ve genisleyen oyun turu.

fena degil yani hani diablo 2 ye boyle bir seyler konmus olsa idi fenami olacakti 10 senedir bekliyoruz.

demek istedigim buydu.. bence guzel bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle olur, oyunda olmayan bir guild ayrıca alınabilir o ayrı da extra para vermeyeceksen ve oyun çıkış tarihinde oynanmaya hazır olcaksa o content, direk oyunda olmalı yani o gereksiz zahmete sokulmamalı oyuncu. Ayrıca işte oyunun içinde bunun için dlc lazım demesi de çok saçma yani. O zaman hakkaten eksik yapmış dlcyle tamamlıyo derler adama ki dlc o sırada var. Yani sırf uyuzluğuna dl ettiriyorlar :/
Sosyal ağlarda paylaş

xbox360 a 2 hafta kadar once ciktiginida goz ardi etmeyelim. ya ben burada bioware i savunmuyorum, adam oyunu yapar eklerinide istedigi gibi sunar. zamaninin onemi yok.

araba aldin tum ekstralari icinde olmak zorunda degil sen istedigin zaman eklersin cikarirsin para ile ornegin.

bunda da ayni. adam planlanan single i yapmis yapmadigini kimse iddia edemez , bu benim single play oyunumdur geriside aha burada dlc olarak hazirdir demis bunda cekinilecek kendimizi kek durumunda hissettirecek bir sey yok. hatta sevinilecek bir durum eger paranoyakca davranmazsak , aksi halde bak adam hazir olan oyunu kirpmis DLC olarak sunuyor demek once kendine zarar :P

guvenin az :)
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar oyun çıktıktan sonra (ki dün çıktı daha) dlc çıkarmıyor, ay önceden planladılar ve birinci günden dlc satacaklarını da ilan ettiler bağıra çağıra. gold filan bile değildi oyun. millet ayaklandı enayi yerine kondukları için.

oyuna parasını veren için kötü zaten bu, korsanın bir derdi yok ki.
Sosyal ağlarda paylaş

1 ay onceden duyursalarda benim gibi birisi icin degismez, oyunun kirpilip ciktigini dusunmuyorum. buna inanmak istemiyorum daha dogrusu. sark kurnazi gibi hadi kirpalim sonra satalim cok cig bir dusunce, o seviyede bir firma bunu yapmaz diye dusunmek beni daha huzurlu kiliyor.

sonucta bu tipteki oyunlari kiyasladigimizda dahi su anki hali ile bile dragonage cogundan ustun ve sanirim daha uzun zaman da bitecektir. daha cok content var cogu es deger oyundan. birde ustune tum dlc leri istemek biraz haksizlik firmaya.

bu arada warez de 2 degil 5 DLC bulmak mumkun.
Sosyal ağlarda paylaş

o sekilde gorursen sonuna kadar yanindayim, ama dedigim gibi ben ona degil diger bakis acisina inaniyorum.

ayrica ustte yazdigin konuda da haklisin , eger oyun icinde bir bolgeye girmek istersen ve sana su dlc yi almak zorundasin diye bir diretme var ise bu tam hiyarlik. koyma o kapiyi ya da gecisi ki insanlar kendilerini kek konumunda bulmasinlar. ya da oyunun seklini single player rpg den baska bir sekle sok ki millet alirken bilsin neyle karsilasacagini.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sırada ne kadar mainquest 12-17 yaş arası için düzenlenmiş olsa da karakter ilişkilerinde partynizi iyi okuyamazsanız çatır çutur faillıyabiliyorsunuz

morrigana normal bir kompliman +1 rep verirken biraz iğneleyip güldürebilirseniz +2 rep alıyorsunuz. ayarı kaçırırsanız çatırt -5 rep in your face
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...