Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Kamera deli ediyor. Acilen yamayla max zoom out'u arttırmaları, yaklaşınca sağ fare tuşu ile nasıl tilt edebiliyorsak zoomed out'da da aynı fonksiyonu yapabilmeli. Hatta camera lock da kalkmalı. Ya önünü göremiyorsun ya da çevreni.

kesinlikle.
tek sıkıntım kamera şu ana kadar, onun dışında çok güzel oyun
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

grafiğe gelince, nvn 2 ile karşılaştırıp az daha iyi diyen arkadaşlar lütfen ekran kartlarını bi kontrol etsinler:P.

Revangelis said:

i7 işlemci, gtx280 ekran kartı var her şey fullde

nwn2 den çok az daha iyi karakter grafikleri
yansımalar parlamalar falan iyi olmuş, onun dışında ben de beğenmedim grafiklerini (özellikle kan efekti) ki crysis ile karşılaştırmıyorum.

karakter modellerini karşılaştırdım sadece
ayrıca rezalet, çok kötü falan demedim, beğenmedim fazla o kadar sadece
ne kadar düşükte oynuyosunuz oyunları da bu mükemmel geldi

ki graphic whore değilim katiyen, olsam halen m&m6, afterlife, syndicate falan oynamam fds
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

calimero said:

grafiğe gelince, nvn 2 ile karşılaştırıp az daha iyi diyen arkadaşlar lütfen ekran kartlarını bi kontrol etsinler:P.

Revangelis said:

i7 işlemci, gtx280 ekran kartı var her şey fullde

nwn2 den çok az daha iyi karakter grafikleri
yansımalar parlamalar falan iyi olmuş, onun dışında ben de beğenmedim grafiklerini (özellikle kan efekti) ki crysis ile karşılaştırmıyorum.

karakter modellerini karşılaştırdım sadece
ayrıca rezalet, çok kötü falan demedim, beğenmedim fazla o kadar sadece
ne kadar düşükte oynuyosunuz oyunları da bu mükemmel geldi

ki graphic whore değilim katiyen, olsam halen m&m6, afterlife, syndicate falan oynamam fds

abi valla tüm oyunları full detail da oynarım çok kasmadığı sürece. bu tarz oyunlarla karşılaştırdım aslında, elbette farklı türlerde daha aşmış grafikler vardır. ama bu oyun beni içine alabiliyo, resmen hikayenin içinde hissediyorum kendimi. diğer oyunlarda da bunu hissedersin ama sorun karakter jest mimiklerinin gerçeklik hissiyatından koparmasıdır seni ve birden yok olur o duygu. bunda mükemmele yakın karakter etkileşimleri (grafiksel olarak) bu yüzden hikayenin içinde kalabiliyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

ohh golem felan var diyordum oyunda dlc çıktı o görevde

...

birde iyi lore kasmışlar, kesin onyüzbin tane expansion dlc felan çıkaracaklar.

Orjinal almayıp DLC'ye laf atmak da iyiymiş, golem bütün oyunlarda bedava olarak geliyor. Bir nevi korsanın ve ikinci el satışın önüne geçmek için böyle yapmışlar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç savunmayın şu DLC olayını. Korsana karşılarsa ek para almasınlar yani..

Ki korsana karşı demek internet kullanmayan ya da kotalı kullanan bizim gibi zavallı gençlerin oyunu tam oynamasına engel olmak demek de olmamalı. Daha düzgün bi yöntem bulsunlar yani oyunu orjinal de alıcam ama indir indir kotadan gircek bi sürü para =(
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Hiç savunmayın şu DLC olayını. Korsana karşılarsa ek para almasınlar yani..
Ki korsana karşı demek internet kullanmayan ya da kotalı kullanan bizim gibi zavallı gençlerin oyunu tam oynamasına engel olmak demek de olmamalı. Daha düzgün bi yöntem bulsunlar yani oyunu orjinal de alıcam ama indir indir kotadan gircek bi sürü para =(

Servera devamlı bağlı kaldığın online oyunların istilasında olan bir çağda bu yakarışın çok saçma olmuş, adam gayette güzel kapağına DLC ibaresini koyar ve böyle satar, isteyen alır kabullenir oynar, istemeyen almaz/alamaz. Şirketi bu bağlamaz zira hedef kitleleri de bizim gibi net özürlü ülkeler değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yok stone prisoner denilen şey her türlü orjinal kutunun içinden çıkıyor, bi kod giriyorsun işte öyle açılıyor para felan ödememen lazım yani hangi kutu olursa olsun böyle. Bi tek digital deluxe aldıysan ek olarak warden's keep'i de veriyorlar.

O para istemesi olayı sadece ikinci el alan vatandaşlar için, mesela adam ikinci el oyunu haftalık 5 dolara kiraladı diyelim, DLC oynaması için ek olarak 15 dolar daha bayması gerekecek bu sistemle. Aşırı çakalca ama orjinal kullanıcıya bir zararı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi orjinal oyun alanlara zahmet çıkartıyorlar ve iyi hizmet etmeyerek zaten o parayı hak etmiyorlar bence. Genel olarak konuşuyorum oyunu indirmez de cd olarak alırsan perfoırmanstan, pc ömründen ve oyun ömründen kaybediyorsun cd takılı olma zorunluluğu yüzünden. Çok da aptalca bi sistem yani..

Çok zor sanki bulsunlar razor1911'in başını versinler 5 milyon dolar o yapsın korsan korumalarını :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...