Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

gpu deilde cpu ile alakalıymış sanırım,
grafikleri kıssamda az açsamda farketmio çünki. Nese alıştım, kapalı alana girince fps birden insani seviyelere geliyo ama değer ya.
üff çok zevkli len =)
itimde var artık oh
büyülere once onyargıyla yaklastım, ulen buyucu adam sadece gerektiğinde atar mana neymiş, ezberleyelim günde 1 kerek atalım işte dedim.
Ama buda güzelmiş yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Loghain-Alistair

Oyun çok keyifli ilerliyor, sona yaklaştım da bu Loghain'i yanımda savaştırayım dedim, Alistair trip attı çekti gitti adam. "For greater good" deyip duruyorum ama kıyamıyorum da Alistair'in gitmesine. Bi yandan da bu seçimin oyunun sonuna etki edeceğini hissediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Revangelis said:

sıfır halini bikaç ay önce bitirmiştim, simdi awakeningi yükledim mage olarak başlicam da
diğer dlcleri tavsiye ediyomusunuz, veya kesinlikle yüklenmesi gereken mod falan var mı?

benim acemi halimle ; rogue saldırı hızını 2 katına çıkarıp damage ı yarıya indiren bir eklenti vardı.. oyun zevkimi bayağı bir arttırmıştı , hafiften kolaylaştırsa bile oyunu. rogue oynamayuı planlıyorsan tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu başarılı bir şekilde kurdum. Yalnız "Character Generation" bölümünde sol tarafta yaratacağım karakteri göremiyorum. Irk falan seçebiliyorum, yalnız karakterin kaşını gözünü ne sağ tarafta ne de sol tarafta görebiliyorum. Oyunu "next" diye diye başlatınca da karşıma kel bir elf geliyor. Bir yarım saat oynadım, karakterler oyun içinde düzgün gözüküyor.

Bu problemle karşılaşan oldu mu? Oyunu kaldırıp tekrar yükledim, fayda etmedi. Buna özel bir fix de bulamadım.

Sistemim

Core 2 Duo T9400 2.53GHz
512MB 9600M GT
4GB DDR3 Ram
Windows 7 x64

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...