Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Ulan..
Hay kafama ya.
Windows 7 RC'yi silip yenisini kurcaktım, backup alırken oyun saveleri için dizin yaratmışım ama hiçbirini atmamışım. SF4, Dragon Age falan her şeyin save'i gitti muhtemelen.
SF4 ve Dragon Age'i Steam üzerinden almıştım, acaba Steam yedek falan alıyo mu kendi dizinine?
Gitti lan her şey :(
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

İçeriye girmek için iki yolun var. Ya diğer orman haritasındaki konuşan ağaçtan quest alıp, sisin olduğu haritada deli büyücüden kozalak alıcaksın. Ya da deli büyücüden quest alıp konuşan ağacı öldüreceksin. Daha sonra sisin içinden geçebilirsin.
agaci oldurdum bi itemmi vericekti acaba arada onuda sattim mi deli ile konusuyorum dibinde bi kutuk gibi sey var onun icinden bi sey cikmiyor onceden aldim sanirim bi seyde satmis olabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda oyunu bitirdim ama soyle bi sorun var accountta Mass Effect 2 dl ler aktif gorunuyor ama bende dragon age yuklu mass effecti nasil silebilirim accounttan 2 keyide girdin basta yanlislikla simdi mass aktif onu dragon age e cevirmek icin ne yapmaliyim. prisoneri falan yukleyemiyorum

su sekilde

Title Game Platform Download
Return to Ostagar Dragon Age: Origins PC/Mac ---
Blood Dragon Armor Dragon Age: Origins PC/Mac ---
The Stone Prisoner Dragon Age: Origins PC/Mac ---
Blood Dragon Armor Mass Effect 2 Xbox 360 More Info
Blood Dragon Armor Mass Effect 2 PC/Mac Download
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

accountta aktifse Dragon Age dlcleri oyun icinden yuklenebiliyor, Mass Effect 2 ile alakasi yok. Ayri indiremiyorsun
oyun icinde indirdim ama salak sey fail oluyor yuklemiyor. yeni dl yi aldım onuda yuklemedi hata verdi. Anlamadıgım para verip oyunu alıyorum ek paketleri yukleyemiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

versiyon değil de işletim sisteminin dili ile alakalı o sorun

1-bütün dil seçeneklerini ingilizce yapıyosun
2-restart atıyosun
3-dlc'leri "manuel" olarak yüklüyosun (Steamsteamappscommondragon age originsbin_shipdaupdater.exe ile)
4-sonra istersen yine dil seçeneklerini Türkçe yapıp oynuyosun
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

versiyon değil de işletim sisteminin dili ile alakalı o sorun

1-bütün dil seçeneklerini ingilizce yapıyosun
2-restart atıyosun
3-dlc'leri "manuel" olarak yüklüyosun (Steamsteamappscommondragon age originsbin_shipdaupdater.exe ile)
4-sonra istersen yine dil seçeneklerini Türkçe yapıp oynuyosun
oyun icinden yukledim ben onlar nerey yukleniyor
Sosyal ağlarda paylaş

Eveeeetttt......

inatla başlamayayım başlamayayım diyordum, sanırım direnemeyeceğim.

Ben Archer çok severim. ama sanki bu uzuuuun sayfalar boyu yazının bir yerinde "archer hariç" her **** iyidir gibi bi laf okumuştum. Bodos worrior sevmem. Var mı deneyimlilerden Şöyle oynarsan çok zevkli olur, şöyle oynarsan kolay olur diyecek?

Bu kadar büyük bir oyuna bu tarz sorular ile yaklaşmak ayıp oluyor ama - durun bakalım belki bir iki başla bırak yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...