Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age

Gryphonheart

Öne çıkan mesajlar

Ohhh, az önce High Dragon'u biçtim 6 - 7 deneme sonunda. Klasik takımım ile keserim diyordum ama çift Mage gerekti. 2. denememde kestim Mageleri ikileyince.

Dakika dakika High Dragon'u biçiş anım;

this is for my mama !

this is for my papa !

this is for leilana !

this is for duncan !

can i get you a ladder, so you can get off my back ?

fa fa fa fa fa fatality !

Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

başladım ve bitirdim. 4 gün sürdü. 39 saat gameplay. gerçi ilk başta ranger başlamıştım 5 saat kadar sonra "bu ne lan?" diyerekten 2h warrior'a geçiş yaptım. biçtim kestim çok eğlendim lan. morriganda yengeniz oldu. iyiymiş. bye.

benim 110 saat gameplay im , ve daha bitmedi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

bilmiyorum bende açık tüm codex :p hiçbişi bırakmadım emdim oyunu.

draedan, mutlaka yardım etmen gerekli vb biyer vardır questlerde. o kitap şu elflerin hasta olduğu yerde mi? yardım ettin mi o kıza felan? kestin mi yoksa hepsini :p

evet orasi, son sahnede oldurdukten sonra slave ettigim elf leri sana arti constituion olarak vereyim mi dedi, bende neden olmasin dedim elfleri kestirdim :D sanirim o yuzden dukkan calismiyo. kizla da konusuyordum her seferinde, ardindan kiz ortaliktan kayboldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler ile dolu sorular bitirmeyen bakmasın :)

3 ejderha kestim biri morrigan'ın ustası, bi sondaki kestiğimiz bir de haritanın sol altında Arl Eamon'ı kurtarmak için girdiğimiz yerdeki. 4 tane ejderha var diye okumuştum sanırım belki daha fazla neredekini atlamışım acaba?

Bir de bu drake scale armor nasıl yapılıyor? Ben drake kestiğimi düşünüyorum ( küçük dragonlar yada ) ancak leather vs. düşmedi kısaca armor'um da olmadı, nerde bu drake ler ki acaba?,

ve son olarak da Blood Magic miydi kötü büyü :) onu nereden kimden nasıl öğreniyoruz? Mage olarak tekrar başladım da oyuna

Sosyal ağlarda paylaş

evil istesen de olamıyorsun gibi. bi kere zaten grey wardensın. 2 kötü işler yapınca partidekiler direk satıyor.

mesela bu andraste nin küllerine dragon kanı akıtmak için adamla anlaştım. yapınca bunu win ve leyla partiden çıkıp benimle savaştılar direk. allahtan savelemiştim oyunu

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben su an lawful good gibi bisey oynatiyorum da, neutral evil veya chaotic neutral gibi bisi oynaticam mesela yani
ve tuttugum taraflarin tam tersini tutucam hep, xbox zorunlu olarak en az 2 defa oynatiyo oyunu

bu arada bi soraki karakteri kiz acicam heralde, leylayi acilen duduklemek lazim ya, yanimda da gezdirmiyorum =/ bi disariya cikarip hediye vereyim kiza
Sosyal ağlarda paylaş

berserker ve champion'im bu arada, efsane oldu karakter

ya bu arada biticek oyun diyosunuz da, ben denerim'in yarisina giremiyorum daha. orada yapilmasi gereken 80 tane quest var, yk sunu bul yok sunu yap falan, denerimde her yeri gezdim eminim alienage zart zurt oralardalar, e oralara da giremiyorum daha

landsmeet in hemen sonrasinda bitiyor mu? spoiler vermeyin sakin da,

ben daha yeni topladim landsmeet i yani, simdi git bi noblelarin tansiyonunu olc dedi adam.

bedava DLC var zaten bi tane cektim onu, digeri de ucuz, once onlari mi bitireyim ana savas zart zurttan once?
Sosyal ağlarda paylaş

bi de son olarak

deep roads'da mesela giremedigim yerler vardi, onlar anvili yokettikten sonra aciliyor sanirim, oralara geri doneyim mi tum haritayi acmis olmak icin var mi oralarda kacirdigim seyler?

ve yine bir de, bu dwarf krali ana questinde ben iki tarafi da dinlemek icin behren in adamiyla da konusmustum, o quest kaldi oyle git adama kararini soyle diye, behren midir nedir saldirdiginda questin en sonunda o adam da olmedi mi?

Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Spoiler ile dolu sorular bitirmeyen bakmasın :)

3 ejderha kestim biri morrigan'ın ustası, bi sondaki kestiğimiz bir de haritanın sol altında Arl Eamon'ı kurtarmak için girdiğimiz yerdeki. 4 tane ejderha var diye okumuştum sanırım belki daha fazla neredekini atlamışım acaba?

Bir de bu drake scale armor nasıl yapılıyor? Ben drake kestiğimi düşünüyorum ( küçük dragonlar yada ) ancak leather vs. düşmedi kısaca armor'um da olmadı, nerde bu drake ler ki acaba?,

ve son olarak da Blood Magic miydi kötü büyü :) onu nereden kimden nasıl öğreniyoruz? Mage olarak tekrar başladım da oyuna

Spooooiiilerrrrrrrrr

Drake ve dragon scales diye 2 tip loot var, Urn'ı aldığın yerden mesele 3 drake scale 1 dragon scale mi ne alabiliyorsuni, gitip Ferelden'de armorsmith e drakescaleleri verince batırıyor, dragon scale ve üstünde istemese dahi para verince bu sefer bayağı sağlam fire resistli armor yapıp veriyor.
Blood magic alabilmek için Arl'ın rüyasındaki demon ile konuşup anlaşman lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...