Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lich king sorunu

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

dün wow'un 3.cü paketini aldım ve yüklemeye çalıştım.
96598547885274 kere denedim sayısızca ve her seferinde değişik hatalar verdi. %2'ye geliyo tam hata vermeye başlıyo.

şimdi şöyleki;
Dvd sağlam bişey yok başka dvdleri denedim güzelce okuyo.
Cd'nin cizik olması imkansız dün aldım daha az önce açtım. ayna gibi üstü bişey yok görünürde çizik mizik
Wow'un yüklü olduğu bölümde ise 30 gb kadar boş yer var.

hayır yani sorun ne anlamadım.
neden bu kadar çok hata verdi.
bilen yardım edebilcek birisi varsa yardım etsin kafayı yicem yoksa :(

Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar alakasız da olsa antivirus, internet security vs gibi programlar böle sorunlara sebep olabiliyor. wow official forumlarda da vardı ki ben de karşılaşmıştım böle bi problemle. Fakat senin problemlerin cidden sanki dvd den kaynaklı gibi görüyor.

ilk önce güvenli modda başlat ve oyunu ordan yuklemeye calıs. antivirus filan kapalıyken tabiki. (tam hatırlıyamıyorum guvenli kip networklu mu yoksa normal guvenli kipte mi acmalıydık yuklerken. ama farketceni sanmam.)

eğer bu olmazsa dvd içeriğini bilgisayarına yükleyip oradan yüklemeye çalış. zaten belli olur eğer bilgisayarına bile yükliyemiyorsa ya dvd okuyucunda yada dvd de problem olasıdır.

insanın hevesini kaçıran bir problem cidden. Ve işin ilginci her yeni yüklemede daha değişik bir problemle karşılaşmak mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum çözebildin mi ama benzer bir kurulum hatası benimde başıma gelmişti. Tüm donanımlar yeni wotlk paketi yeni üzerinde çizik yok ya da kirli değil ama böyle saçma bir hata alıyorsun ve birşey yapamıyorsun, oldukça can sıkıcı ^^

http://img268.imageshack.us/img268/5210/69004787.jpg

Dvd üzerinden auto install yapma dvdnin içeriğini masaüstüne ya da belgelerine kopyalayıp yapıştır. Kurulumu dvd üzerinden değil masaüstündeki dosyalardan yap. Vista kullanıyorsan installer.exe'yi kullanırken sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır demeyi unutma ve bir hatırlatma daha eğer vista kullanıyorsan kurulum yapacağın yer ''C:UsersPublicGames'' türkçe dizin: ''C:KullanıcılarOrtakGames''
Sosyal ağlarda paylaş

bütün gece 3 e kadar bununla ugrastım.
dvdnin içeriği bilgisayara kopyalanıyo ama gene yükleme hatası veriyo.
bi dil hatası veriyo bi patch hatası bi okunmadı hatası anlamış değilim valla. yani hemen hemen her yolu denedim ya yüklü olan wowda bi sorun var yada dvdnin içeriğinde.

bilgisayarımda antivirüs yüklü değil. güvenli mod filan hepsini denedim gene aynı hataları veriyo.

şimdi ben bunu d&r dan aldım geri götürsem problem yaşarmıyım değiştirirlermi ?

ama ondan önce bu akşam format atıcam bilgisayarıma. bütün wowu kaldırcam. 3 dvd de var bende hepsini tek tek sabır çeke çeke yüklicem.
dvdyi başka bi pcde deneme şansımda olmadı ama bence sorun %90 dvdde. veya yüklü olan wow patchlerinde. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıdaki bilgi kesin sonuçlar vermez yani yükleme başarıyla tamamlansa bile bu ramin doğru ayarla yapılandırılarak stabil çalıştığını ortaya koymaz. Memtest ya da Orthos gibi programlarla en az 2 saat (ya da üzeri) test yapılması gerekir. Aksi halde stabilitesinden emin olamazsın ve birkaç gün sonra farklı sorunlar yaşamaya başlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

Bilmiyorum çözebildin mi ama benzer bir kurulum hatası benimde başıma gelmişti. Tüm donanımlar yeni wotlk paketi yeni üzerinde çizik yok ya da kirli değil ama böyle saçma bir hata alıyorsun ve birşey yapamıyorsun, oldukça can sıkıcı ^^

http://img268.imageshack.us/img268/5210/69004787.jpg

Dvd üzerinden auto install yapma dvdnin içeriğini masaüstüne ya da belgelerine kopyalayıp yapıştır. Kurulumu dvd üzerinden değil masaüstündeki dosyalardan yap. Vista kullanıyorsan installer.exe'yi kullanırken sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır demeyi unutma ve bir hatırlatma daha eğer vista kullanıyorsan kurulum yapacağın yer ''C:UsersPublicGames'' türkçe dizin: ''C:KullanıcılarOrtakGames''

Nessarianın dediğinin aynısı bende de oldu. Fıstık gibi CD'de hata veriyodu işe yarıyor tavsiye ederim. ben artık sadece bu şekilde yükleyebiliyorum. Ama dvd içindeki herşeyi kopyala, directX klasörünü bile yoksa install hata veriyo gene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...