Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

şu sıralar yazmakta olduğum kız ile 20 küsür gün sonra tekrar buluşuyorum. hem de gündüz saat 1 de. ne bok yiyeceğim bilmiyorum. akşam buluşuruz diye planlamıştım, mal gibi kaldım 1 deyince. napıcam lan 1 de ben. ayrıca o kadar saat sıkılmadan ne yapıcam.

saat 1 den, belli bi saate kadar dayanıp, o saatten sonra da içersek akşam gibi, birbirimizden yine mutlu ayrılırsak oha diyeceğim, tamamdır diyeceğim. ama fena fail olucam gibi geliyo dsflks.

roketçim sinema + çıkışta yemek üstüne içki kombosu yönetir saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

şu sıralar yazmakta olduğum kız ile 20 küsür gün sonra tekrar buluşuyorum. hem de gündüz saat 1 de. ne bok yiyeceğim bilmiyorum. akşam buluşuruz diye planlamıştım, mal gibi kaldım 1 deyince. napıcam lan 1 de ben. ayrıca o kadar saat sıkılmadan ne yapıcam.

saat 1 den, belli bi saate kadar dayanıp, o saatten sonra da içersek akşam gibi, birbirimizden yine mutlu ayrılırsak oha diyeceğim, tamamdır diyeceğim. ama fena fail olucam gibi geliyo dsflks.

Roket sen çok zengin bi kıza yazmıyo muydun ? benm aklımda öyle kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

ahahah evet o kız olması lazım. çok zengin değil ama o nerden çıktı ya. normal yani sdf.

Kokoreççiye mi yani basit bi yerde deniz kenarında ekmek arası bişeyler yemeğe mi götürsem yoksa onun alıştığı hayatı yani lüks bişeyler mi yapsam tarzı bişeyler yazmıştın.Bende beynimi bunla doldurdum sanırm asdf

@böjek:Ya sen ne diyosun herkesin harbiden herkesle bağlantısı var çok gıcık oluyorum.Ayrıca gıdığıma laf etme alıştım ona.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

dartanyan said:

Bende beynimi bunla doldurdum sanırm asdf

ahahah ama biraz database corrupt olmuş sende.

yok böyle değildi. kız çin yemeği yiyelim demişti, ben gidip döner yemiştim ahahaha.

Peki alıntıdaki nickim niye dartanyan? asdf

Sen doğru olanı yapmışsın.Çin yemeğiyle karın doymaz.

Neyse günlüğü kirlettik
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...