Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Shariyarin vefatinden sonra ofisteki pakistanlilar tekrar geri geldi gunluk. Bunun yani sira lubnanda bi banka toplantisi icin giden katimin yarisi bugun geri dondu, son iki gundur bos olan koridorlarimiz tekrar doldu, telefon ve fotokopici sesi geri geldi. Keske bi kac gun daha olmasalarmis, cok sessiz sakindi ofis :/

Turkiye bugun yeni bir is haftasina basladi, biz yariladik, 2 gun sonra haftasonumun gelmesini iple, halatla cekiyorum, 3. gun bugun ama nedense cok yorgunum.

gg gunluk.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Emir bize euro dan haber ver, umutlandır bizi.

eurodan haber yok ama birazdan eski kral faisal'in 3 ogulu gelecek toplanti yapacaz, ben de olacakmisim. CILGIN BORC ALACAKLARMIS. capsle yazdim ki herkes okumak zorunda kalsin ve kil olsun..

finans haberlerimi begenmiyorsaniz okumazsiniz ulan, adres verin... sana diyorum mortis, adres ver.
Sosyal ağlarda paylaş

teknoloji fakirinin modem ayarları ile sorun varken değil teamviewer stiv'im bolmır'ım gelse o bile kızgın bir orangutana dönüşür anında..

yok modem şifresi diyorum, koymadım ki diyor.. standart modem markası/şifresini buluyorum sölüyorum.. ona da girmiyor diyor tarzı problemler bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bügün birkez daha anladım ki insanlara karşılık beklemeden iylik yapıp,güvenince,üstüne üstlük salak gibi iyi niyetli davranıp alttan aldıkca,kendi çıkarı için,2 senedir aynı ortamda bulunmana ragmen, seni mal gibi ortada bırakabiliyormuş, ne bok yersen ye ben gidiyorum,sende ne halin varsa gör umurumda degilsin diyormuş,birde üstüne üstlük senin kadar iyi birisini(salak) belki bidaha bulamıycam ama yapamıyorum kusura bakma lafıda cabası.Hatta o yetmiyor,benim gitcegim yer hazır, sende bi yer bulda,bosuna bide para vermeyek yazın lafını işitiyorum.
Evet buda insanlara,karşılık beklemeden 2. kez güvenip,kollayıp aynı şeyi bana gostermelerini bekleme denememdi.
3. olmayacak zaten.ama ben biliyodum, içimdeki horde taraf;be gerizekali nabıyosun sen,sonunda üzülen, ortada kalan sen olcaksın, bile bile aynı şeyi yapıyorsun diyordu uzun zamandır.
Artık ortama ayak uydurma zamanı gelmiş demekki günlük,de hadi o zaman horde duygularım,emrinizdeyim....
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...