Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Hayır abi toplasan 5 kişiye anlattım. Patiden de 5 kişiyle konuşuyorum yani. Herkesin öğrenmesini istesem gelir buraya yazardım nasıl olsa ilgi manyağıyım.

Orası da ayrı konu evet. Ne zaman reddettim ben attention whore olduğumu bilmiyorum. Öyleyim. Herkesin içinde de var bu. Kimisinde birazcık kimisinde baya fazla. Bende de baya baya var demek ki bu durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben suçlamak için söylemedim, her kız ilgiden hoşlanır. Hatta çoğu erkek de hoşlanır. Bu ayıp birşey değil, madem inkar etmeyip ben ilgi çekmeyi seviyorum diyorsun burada kimsenin gelip de ne yazdığını yargılamaya hakkı yok. Yazdığın beğenilmeyebilir de, bunu yazamazsın demek çok salak bir hareket yani. Beğenmediğiniz postları okumamakta özgürsünüz kimse zorla naz'ın yazdıklarını okuyun demiyor.

Naz gelip de ben ilgi manyağı değilim dese muhalefetin allahını yapardım ama bunu kabul ettiği sürece siz haksızsınız ve size laflar hazırlayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Ben suçlamak için söylemedim, her kız ilgiden hoşlanır. Hatta çoğu erkek de hoşlanır. Bu ayıp birşey değil, madem inkar etmeyip ben ilgi çekmeyi seviyorum diyorsun burada kimsenin gelip de ne yazdığını yargılamaya hakkı yok. Yazdığın beğenilmeyebilir de, bunu yazamazsın demek çok salak bir hareket yani. Beğenmediğiniz postları okumamakta özgürsünüz kimse zorla naz'ın yazdıklarını okuyun demiyor.

Naz gelip de ben ilgi manyağı değilim dese muhalefetin allahını yapardım ama bunu kabul ettiği sürece siz haksızsınız ve size laflar hazırlayabilirim.
yazmanin da boylesi
Sosyal ağlarda paylaş

günlükten sogudum, bi daha yazacagimi sanmiyorum :((
bye.

gerci isime yaradi günlük zamaninda, yaptigim iddia edilen fekat yapmadigim direksiyon derslerini bu sayede aratarak buldum ve beni düdükleyen direksiyon hocamin suratina cötönk diye yapistirdim.
tesekkür ederim paticik ((=
ben o kadar fena degilmisim yine, günlüge sadece direksiyon derslerimi, arada sirada kapiya gelen misyonerlerden etkilendigimi bidi bidi yaziyorum sadece azihihi

bunlardan almanin vakti gelmis.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...