Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Abi tek derdim günlükteki şu yazma olayı bitsin. Çocuk musunuz? Bi dışarı çıkın, insanlarla konuşun.

Gelip buraya bunu bunu yaptım yazmayın, komik oluyorsunuz.

günlük dediğin şey bir nevi içini döktüğün yerdir, gidip acıktım yazmazsın günlüğüne.

Paticik sizin ilgi toplamanız için değil. Gereksiz hayatlarınıza dönebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

İstediğinizi yazın, dalga geçin çok büyütmüyorum benim için bişey ifade eden insanlar olmadığınız için. Ama Ahmet'e de söyledim. Bi zamanlar birbirimizle dertleştiğimizi bile hatırlıyorum. Gelip de msnde yazdıklarımı alıp buraya koymasını çok terbiyesizce buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten günlüğe direk yazmadığın birşey yok logda. hiç özel birşey ifşa etmedim yani o yazma geyiği hariç.

Ki onda da utanması gereken o insan. Pati gerzek hostu değil yani.

Demek istediğim, rahatsız olabileceğin birşey varsa zaten public olarak olman gereken birşey, yeni bir privacy ihlalim yok yani. 5 sayfa geride bana söylediklerinin aynısını yazdın zaten.

Günlüğü günlük olarak kullanmıyorsunuz. Üzgünüm, attention whoresunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha nasıl gizli bir bilgiymiş o öyle. FBI. İsmi yok ki o ortada, o kendini biliyor, o ve türevleri utansın.

Hayır yani bunun savunulacak bir tarafı yok. Tırtlık direk. "Ay özeldi ay bilmem ne kem küm" geçiniz.

Fistan said:

yalniz naz , birisinin sana yazdigini soylemene gerek yok

Pwn.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlüğe kız postu atılınca spawn olan lowlifelar kötü
ama

Ve egonuz tehdit altına girdiğinde hemen tatlı savunmalara bürünüyorsunuz, o bambaşka bir eğlence ben ve benim gibilere.

bu çok daha kötü ya ahaha

Ne olm bu tespit yapma merakı kime özeniyosunuz ki böyle yazının geri kalanındaki awesome u dispel etmiş bildiğin.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn işin mi yok abicim isteyen istediğini yazsın.

Ayrıca sevgili naz, birinin sana yazdığını sanki sadece Xunn'a söylemiş gibi davranma, patiden 10 kişiye söylemişsindir en az %100 eminim.

Xunn'un gelip logları koyması çirkin bir hareket, ama Naz'ın da ilgi çekmeye çalışması ve ilgi manyağı olması bir diğer gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...