Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

yarına ispanyolca sınavım var günlük. daha hiç bişi bilmiyorum. gece uyumıcam çalışıcam. ondan önce aklıma kalmasın diye de dışarı çıkıcam 1 saat sonra filan. bütün planlarım süper giderse hem eğlenicem hem yarın müthiş bir sınav vericem.

dua edin benim için hadi

günlük şimdi sınava gidiyorum. 1 saat içinde sınavım var. gece dışarı bi yere de çıkmadım planladığım gibi. oturdum ders çalıştım sabaha kadar ama sıçıcam gibi. bi ton bilmediğim şey var. neyse bakcaz artik :(:(:(
Sosyal ağlarda paylaş

bir aksiyom şey etcem ben

bir (veya daha fazla parametreye bağlı) herhangi gözlemlenebilir ve zaman içinde değişmeye meğilli* bir "ölçülebilir"** fenomen (enerji olabilir efendim zihin sağlığı olabilir efendim çeşitli duygulardan vakümdeki gizli saklı elektromanyetik alanlar olabilir ne bileyim bir çok şey olabilir) olsun. Eğer bu fenomen lokal minimum bir değerinde ise o değer etrafında harmonik osilatör davranışı gösterir. bu kadar beleşçi bir evren olmaz arkadaşım evren olmuş harmonik osilatör.

*: bu fenomenin ölçülebilir değerinin değişimindeki değişimler sıfır olmamalı (ikinci türeve analoji)
**: herhangi bir referans durumundan ne kadar uzakta olduğunu belirten bir metrik kurulabilir
Sosyal ağlarda paylaş

şuan üşenmesem odamın fotoğrafını çekicem günlük.resmen savaş alanı gibi. yastıklar biyerde, halım biyerde, havlular biyerde.
ama benım ders çalışıyo olmam gerekıyodu bi de.

ne o sütlac hanıma banyo yaptırdık, onu kurutcaz.hey allam.
neyse sabır.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...