Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

gunluk, molaya 45 dk kaldi. sadece 45 dk... Onun disinda patron bugun cok iyi bir gununde sanirim, benle 30 dk laklak yapti, gulduk eglendik, turkiyedeki askerlik sistemini sorguladi tartistik falan... iyi gidiyor.

Bugun takil kafana gore, bisiler oku falan dedi, ben de finanstan sikildim caktirmadan Mutants & Masterminds rulebook'unun pdflerini okuyorum. Canim su sosyal hayat olmayan ulkede cok pis frp cekti... oda arkadasim, yeni delhinin fatihi OSAMAya gosterdim kitabi, dedim bak millet bole yaratici islerle ugrasiyor falan, herif sadece bakti.

Acilen nerd bir kanka bulmam lazim, hatta bir grup :/

edit: aha M&M linki
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

Gökalp in ireme yazdığı kupon yattı çünkü gökalp kasten yatıcak maç koydu o kupona. irem batsın diye evet.

kermit beni batırdı çünkü batırmasaydı iddaakolik olacaktım, bir daha oynamıyayım diye yaptı beni kurtardı yani <3
Sosyal ağlarda paylaş

bu kafayla felsefe kitabi okumaya calismak fena oluyomus.

tam uyumaya karar vermistim ki salyalarim akmis bi sekilde, halam arayip güzel bi teklifte bulundu, vazcaydim. 1 saate kadar babanemi ziyarete gidiyoruz. sonra dogumgününe gitcem bi de.

iyi oldu. ama bu hala huysuz ve tatsiz olusumu degistirmiyo.
UYKUM VAR! ama bugün radikal kararlar alisimi bu kadar basit bir sebeple bozmak olmaz, bi sözümü yerine getirmezsem digerleri de zincirleme kazaya kurban gider. huyumu biliyorum.
had öbüyorum.
sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Khelben said:

Gökalp in ireme yazdığı kupon yattı çünkü gökalp kasten yatıcak maç koydu o kupona. irem batsın diye evet.

kermit beni batırdı çünkü batırmasaydı iddaakolik olacaktım, bir daha oynamıyayım diye yaptı beni kurtardı yani <3

aynen öyleydi
Sosyal ağlarda paylaş

gunluk, ofis arkadasim, yeni delhinin fatihi, hindistanin kontu osamayi trolluyorum son 15 dk dir, adama slumdog millionareden ne farkin var, sen de musluman bir hindusun, camisir yikarken evini hic bastilar mi diye sordum, ama cok ciddi sordum, su an ciddi cevap veriyor bana. simdi konusmada ara oldu hemen update edesim geldi durumu.

Sirada kendisine filmdeki sahnelerin gercekciligini soracagim. Eger bankaci olmasaydin gozlerini koreltip sarkici mi olacaktin diyecem. bakalim ne dicek.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

copry said:

Khelben said:

aynen öyleydi

çok düşünceli bir hareket.

...etkilendim...
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

kermit said:

copry said:

Khelben said:

aynen öyleydi

çok düşünceli bir hareket.

...etkilendim...

sen öyle her şeyden etkilenme hakan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...