Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük, iyi üniversitelerdeki hocaların ego manyağı olmaları çekilmiyor. Bi de resmen pısırıklar iyi üniversitedeki öğrenciler genel olarak, orada burada kopunca biz üniversiteliyiz moduna giren veletlerin çoğunluğu fazla. Küçük üniversitede adamın kopacağı yer yok, kendi başına. Daha bir olgun yetişiyor, daha bir insanları idaresini falan öğreniyor gibi geliyor.

Bu da böyle bir anımdır, baya oldu tatlım görüşmeyeli.
özledin biliyorum, yalarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinemaya gidicektik günlük ama babamın pek keyfi yok. Yolladım lamerkini sonra gideriz fln dedim. Yüzü düştü çocuğun, 100 kere bişi olursa haber ver fln dedi. Yanında sevdiğin, seni seven insanlar olunca bazen daha zor oluyor günlük. Hem sakin kalıp hem de sakinleştirmek fln yoruyor insanı. İyice doldum günlük hadi bakalım hayırlısı :)
Sosyal ağlarda paylaş

karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca karınca

ffs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...