Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

wastyrx said:

...ama gündüz için gezdirebiliceğim hergün çıksak 2 haftalık mekan var..

yalaaaan

go to
wastyrx said:
siz, biz eğlenmeyi bilmiyoruz olasılığını göz önünde bulundurun yane

Benim Ankara dışından gelen misafirimi gezdirebiliceğimi düşündüğüm 2 düzüne yer var.. Sen gezdiremeyebilirsin ben yapabiliceğimi düünüyorum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

sapığa bağladım resmen. bölümüm computer science ama neuroscience ile ilgili en iyi üniversitelerin şuan süren araştırmalarını ve prof.ların kitaplarını okuyup yapay zeka üzerine geliştirilebilicek bi proje fırsatı arıyorum.

kaç gündür biriken bilgi birikimimle neuroscientist olurdum bildiğin :(
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Ankaranın tamamından bahsediyorum ben. Gölbaşısıda var, keçiörenide, yenimahalleside(düşün buraları bilem saydım).. Öyle güzel yerler var ki, bildiğin bi kere gitsen hep gitmek istersin.. İlla cix bi barda içki içmen gerekmiyor. Ben 2-3 gibi çay bahçesine gitmekten bahsediyorum. Orda sana getiricekleri semaver eşliğinde dönecek geyiklerden fln bahsediorum, yaşlı işi gibi gelio ama çook güzel oluyor böle sedir minder fln semaver geyiği :D Hoşsohbet insanlarla mükemmel oluyor. İçmek için 7 farklı yere götürebilirim hepsindende memnun kalırsın konutkente gidilir haftasonu kahvaltı geyiğine fln takılcak yerlerde var. VAR ÜLEN!

bide 2 düzine 24 etmio mu len matematik yoksunu senii :P
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk, dun ofisten cikarken burda calisan cok seker bi kiz var, onunla asansore bindim (ilginc sekilde basi acik, diger tum kizlara gore cok nadir gorunen bir ozellik) ve direkt tanisti benle, sirinlik falan yapti, ben hatta asansore binmeden ona centilmenlik yaptigimda kizardi falan bole, inerken de ayni sekilde kizardi, kapi yuzume kapanmasin diye kapi acma tusunu spamladi inerken falan bole sevimli hareketler, bugun de koridorda karsilasip duruyoruz paso, habire gulumseyip selam veriyor...

ismi de noura'imis.

GUNLUK ARAP KISMET MI VAR FALIMDA?
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Abi Ankaranın tamamından bahsediyorum ben. Gölbaşısıda var, keçiörenide, yenimahalleside(düşün buraları bilem saydım).. Öyle güzel yerler var ki, bildiğin bi kere gitsen hep gitmek istersin.. İlla cix bi barda içki içmen gerekmiyor. Ben 2-3 gibi çay bahçesine gitmekten bahsediyorum. Orda sana getiricekleri semaver eşliğinde dönecek geyiklerden fln bahsediorum, yaşlı işi gibi gelio ama çook güzel oluyor böle sedir minder fln semaver geyiği :D Hoşsohbet insanlarla mükemmel oluyor. İçmek için 7 farklı yere götürebilirim hepsindende memnun kalırsın konutkente gidilir haftasonu kahvaltı geyiğine fln takılcak yerlerde var. VAR ÜLEN!

bide 2 düzine 24 etmio mu len matematik yoksunu senii :P

hesaplamam 7 x 2 x 2 = 28

7 gün 2 hafta günde 2 mekan

:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bak çok açık bi şekilde tekrardan yazayım. Keçiörene gezmeye gitmiyoruz mesela, keçiörende yemek yediriyorum size akşam dürüm sadece açlık giderip bi çay içmek amaç. Harbi ya çok sığ adamlarsınız deişik güzelliklere bakamayacak kadar, ya da fazlasıyla 'elit' adamlarsınız farketmez artıkın bişi demiorum bu konuda saçma şekilde sinirlenmeye başladım çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Here comes da Angara Rage (Eskiden bende geçirirdim üzülme geçer, benimki İstanbul`a yerleşince geçti)

Ankara rage deil abi biz aynı teldende çalmıyoruz zaten..

Ben Ankarada gezilecek baya bi yer var, yemeklerinin tadına bakılacak baya mekan var siz bulamamışsınız ya da bilmiyorsunuz diyorum. Dediğim sadece bu siz İstanbul ankarayı döver geyiği yapıyorsunuz.. Olaylarımız farklı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

copry said:

keçiören ne hako ne ettin yaaa..

+1 lol

wastyrx said:

abi biz aynı telden de çalmıyoruz zaten..

wastyrx said:
Ben Ankarada gezilecek baya bi yer var, yemeklerinin tadına bakılacak baya mekan var. Siz bulamamışsınız ya da bilmiyorsunuz diyorum.

wastyrx said:
Dediğim sadece bu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...