Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Selam günlük,

Çalışma hayatımdaki 7. işgününe başlamak üzereyim. Hala misafirhanede kalıyorum ve eve çıkmak için mobilyacının/beyaz eşyacının keyfinin beklediğim için pazara kadar ne yazık ki buradayım. Ne msn var ne youtube, netbookla ne yapılabilirse onu yapıyoruz.

Önümüzdeki hafta sağlam bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum, kafamda zilyon tane soru var.

Ankara'yı çok özledim, ailemi-arkadaşlarımı çok özledim, wowu çok özledim, kalabalığı, gürültüyü özledim.

Off bunaldım günlük :(
Sosyal ağlarda paylaş

Nesfit yiyerek güne başladım ve böyle nerdeyse bütün exlerimin olduğu acayip bi rüya gördüm. Kusuyodum falan sonra anlamadım. Anlamına bakıcam yine. Bu aralar saçma sapan şeyler görüyorum ya. Bi ara da Gossip Girl'deki Serena oldum ahaha. Popom baya açıkta kalıyo bu aralar sanırım. Ya da bilinçaltımı saçma sapan şeylerle doldurmuşum. Her gün abuk subuk şeyler gördüğüme göre. :/

Kusmanın anlamı buymuş:

Genelde iyi sayılmaz. Kişinin konuştukları veya sağlığının bozulması yüzünden sıkılacağına işaret eder.
Düşünmeden hareket ettiğinizi, bu durumun ilerde sizi zor duruma düşüreceğini işaret eder.

BİLİYODUM İŞTE, KİMSEYE GÜVENMEMELİYDİM.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

saat 2.00 da kanal tedavisi yaptım

yok artık demek istiyorum

bu insanlar manyak mı lan? kızım süfer bi dişçi var, daş gibi hatun diye millet yayıyo olmasın sağda solda =) gündüz çuvala mı girmiş ya da ne bileyim akılları başlarına yeni mi gelmiş, manyak mısınız kardeşim gidin gunduz gelin de :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sandviçimin bitmesini istemedim resmen, çok güzeldi.
Her şeyimi hallettim, elektrik, internet faturası. Bu arada broadband hızımı 8den 20mb e çıkarıyorlarmış o yüzden kafayı yiyormuş akşamları, baya mutlu oldum öğrenince.

Umarım şu kızlar pazar günü interview yapmayı kabul edecek de bu haftanın sonunda sadece analiz bölümümü yazmam kalacak. Şimdi bir tek girizgah yazmak kaldı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...