Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Günlük uyandığımdan beri film bakıyorum, baş ağrımın mideme vurduktan sonra kahlvatı etmeyi unuttuğumu fark ettim şimdi. Çok gözel filmler buldum ama hepsi sınavlarımdan 4 gün önceden başlayıp sınav saatlerimin üzerlerinden geçip öyle devam ediyor. Beynime yeterli sayıda glikoz molekülü yolladıktan sonra hangilerine gitmem gerektğine karar vericem.
Sosyal ağlarda paylaş

eagle_dnz said:

pogodi said:

hapşırarak uyanmak ne ya.
delircem allam kurtar beni bu allerji batağından.

halıfleks varsa ondan olabilir parkeye geçtik sabah akıntılarım ve hapşırmalarım kesildi benim bilirim büyük dert bela lanet kolay gelsin

odamda halı olması yasak zaten normalde havalar biraz daha ısınsın kaldırcam ben de. üü saol.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam gunluk,

molamdan geri dondum simdi, cok guzeldi, eve gidip uyudum. Butun haftasonu bu bankanin verdigi islerle ugrasmistim, hic uyuyamamistim.

Eger bu egitim surecinden sonra da kontratli eleman oldugumda da herkes gibi 3 saat ogle molalarim olacaksa ben bu ulkeyi asla terk etmeyebilirim gunluk.

Hadi operim, siz yatarken fosur fosur, bizim haftanin ilk gunu, calismak lazim SDHFAGF.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

pazartesi uzun bi yolculuğa çıkıyorum günlük
baya uzun bilmem kaç ay sürer acaba belirsiz
rotamızda mersin - iskenderun - mardin - antep - konya - ankara - eskişehir - istanbul - balıkesir
bunlar var. dönermiyim ? dunno =) kendinize iyi bakın.

İstanbula geçerken haber ver telefonumu kapatayım =/
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

pazartesi uzun bi yolculuğa çıkıyorum günlük
baya uzun bilmem kaç ay sürer acaba belirsiz
rotamızda mersin - iskenderun - mardin - antep - konya - ankara - eskişehir - istanbul - balıkesir
bunlar var. dönermiyim ? dunno =) kendinize iyi bakın.

güle güle sevgi kelebeği =(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...