Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:

sevgili gunluk. Bugun yeni ulkemdeki (eski yeni aslinda) ilk is gunum. Gece zaten 3'e kadar uyuyamadim, 6da da kalktim heycandan falan filan hazirlandim yeni takimimi giydim falan derken indim assaga ve arabamin calismadigini farkettim. Kontagi cevirdim ama calismak bilmedi meret, isiklari falan da acik birakmamistim, niye boyle oldu anlamadim... neyse buyuk kosusturma panik ve aceleyle ise yetismek icin kendimi taksilerin onune atip, resmen herifi acele ettirerek bankaya tam 8:20 de vardim. Yukari ciktim heycanli heycanli, patronun odasina yonlendirdiler ve onu beklememi soyleyip bu boktan laptopu verdiler elime.

gunluk, saat 9:15 ve patron hala yok. 45 dk once gelmesi gerekiyordu. Arabistandaki ilk is gunum ve sanirim anlatilanlar dogruymus. Bakalim kacta gelecek gorecegiz. Heycan meycan da kalmadi, herifin ofisi de buz gibi serrefsizim klimayi koklemis hayvanlar, allahtan cekette almisim yanima :/

bu arada takim cok yakisti gunluk, bi de kilo verirsem cok seks olcam insallah sdfg.

not: bu arada nasil is gunu diyenler icin cevapliyorum, burda c.tesi gunu ilk is gunu, bizim p.tesi gunumuz gibi yani. Persembe cuma haftasonu cunku. Ya... oyle iste. siz bugun fosur fosur uyurken ben calisacam, ayrica banka instant messaging portlarini banlamis, ebuddyde banli, giremiyorum msne :(

meebo'yu denesene bi
Sosyal ağlarda paylaş

Lan işe bak ya. İlkokuldaki en yakın arkadaşım tutturdu geçenlerde görüşelim artık diye. İyi dedim cumartesi yemeğe gideriz öğlen. Tamam dedi. Kaçta nerde buluşucağımızı cumartesi sabah konuşuruz dedim. Tamam uyanınca ben sana mesaj atıcam dedi. Saat 2ye kadar bekledim geç yatmıştır belki diye. Sonra mesaj attım telefon kapalı sdfg. Kız buluşmak için tutturdu sonra ekti ya. Diğer en yakın kız arkadaş grubum da bugün yazın takıldığım çocuğun doğum gününe gidiyolar. Onlarla beraber olamam tabiğ. Üniversiteden gızlarla da çıkamıyoruz bugün. Tek umudum Kerem. Akşam Bebek falan diye konuşmuştuk. Yoksa akşam bi yere gitmek yerine paperlara başlicam artık. İçimden gelmiyo ama. Ay çok sinirlendim. Mericime mesaj atiyim bari bi sdlkşf
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Lan işe bak ya. İlkokuldaki en yakın arkadaşım tutturdu geçenlerde görüşelim artık diye. İyi dedim cumartesi yemeğe gideriz öğlen. Tamam dedi. Kaçta nerde buluşucağımızı cumartesi sabah konuşuruz dedim. Tamam uyanınca ben sana mesaj atıcam dedi. Saat 2ye kadar bekledim geç yatmıştır belki diye. Sonra mesaj attım telefon kapalı sdfg. Kız buluşmak için tutturdu sonra ekti ya. Diğer en yakın kız arkadaş grubum da bugün yazın takıldığım çocuğun doğum gününe gidiyolar. Onlarla beraber olamam tabiğ. Üniversiteden gızlarla da çıkamıyoruz bugün. Tek umudum Kerem. Akşam Bebek falan diye konuşmuştuk. Yoksa akşam bi yere gitmek yerine paperlara başlicam artık. İçimden gelmiyo ama. Ay çok sinirlendim. Mericime mesaj atiyim bari bi sdlkşf

ayni durum bende de var herkes tarafindan ekildim ama ne yazikki mericim yok, bayan olmak baska bsi :)
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günlük lisansta yaptığım bir çalışmanın makalesini şimdi yazıyorum. neden yazıyorum? çünkü bence dandik bir çalışmaydı o sırada kullandığım programları artık ben kendim yazar hale geldim ama ne bileyim hoca yaz dedi. iyi olur belki dandik de olsa sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...