Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Ohh arada uyansamda baya güzel uyudum yahu :) 'prenses' msj atmış bana sonunda. Bu cuma buluşalım göstermek istediğim bişi var sana dedim. Bunu atlatırsak(niye hala bu kadar çabalıyorum gerçekten bilmiyorum ama ailem diyebildiğim çok insan yok ondan olabilir) ömürlük bi arkadaşlığımız olur gibi ara ara bana acı vericek olsada, atlatamazsak ömrümde yapmayacağım bişi yaparım gibi geliyor.

Bana güç, Hakoya sabır. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:

kuruboya aldım kostüm boyayacağım, çocuklar gibi şenim hgfsh.

hehoy ben de yagsız pastel aldım bugun çok guzel^^

asıl haber:ANNEANNE OLDUM,sabah milleti evden postaladıktan soonra bi baktım;saksıda bok rengi kıpırdayan bişiler var.yumurtalar çatlamış=)hahaayt bayramım olsun diye 7 sulaleyi aradım,zaten biliyorlardı yumurtaların varlığını.en cok babam sevindi tabi.1 aya kalmaz ucarlarmış yavrular.uçmadan gelip görecekmiş torunları sdfg.
hava gittikçe soguyor ben asıl ona korkuyorum,anne de iyice agresifleşti,mümkün olmadıkça açmıyorum camı pencereyi,rahat etsinler diye.

bana gelince,ölüyorum,ayaklarım sanırım artık benim değil.çeşitli saaçmalıklar yuzunden 6 saat dersin üstüne istiklali 2 kere yürümek zorunda kaldım,acılar içindeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük pascalı bugün sevmiyorum canımı çektirdi :( O deilde 1200 raporluk bi maraton bizi bekliyormuş sanırım haftasonu başlıcaz ağlamak istiyorum biraz, daha çok bilekleri kesip souk suya yatmak istiyorum. Sanırım kum torbası lasım bana harbiden, abimi az daha bızıkliim alalım dicem ama nasıl takıcaz benim balkonun tavana önce ona bi çözüm bulmak lazım. (denemeyenler için tavsiye ediyorum süfer deşarj oluyorsunuz yalnız elinize dikkat edin kırabilirsiniz :) )

Bide tekrar okula gidiyorum fırsat bu fırsat az şöyle kendine güveni eksik, yalnız takılmayı seven/seçen bi hatun bulayım kendime hem ona değişiklik olur, hemde bana dışarı çıkmak için bahane olur ^_^

Bana boş zaman,Prenseslere Hako. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Keremle sanki erkek arkadaşımmış gibi sabahtan akşama mesajlaşıyoruz ya. Erkek arkadaşlarımla bu kadar mesajlaştığımı hatırlamıyorum hatta. Hiç birbirimizin mesajlarını cevaplamıyoruz ama. O kendi kendine söyleniyo ben de kendi kendime. Eve gittiğimizde de msnden ve facebooktan devam ediyo. Çok fazla mı özlemişiz birbirimizi ne? Valla yüzümü güldüren tek insan o şimdilik.

alphawezen <3
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...