Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sene 1440 falan.. anno oynuyoruz bi yandan.. bi yandan elentronik müsikisi ile çılgın atıyoruz..

he o zamanlar geçmiş.. kafama damburu dumburu vuruyorlar davulu gibi geldi..

demek ki 570 yılda biraz yaşlanmışız.

hemen zero7 açıp oh ulan.. yarabbim beynimizi akmaktan korudu diye şükrettik..

ha ayrıca avp'nin ota boka "du kontrol etcem virüs var mı?" diye süper hiper kasması çıldırtıcı.. kaspersky'nin kafasına atıcam ayakkabıları.

kaçamasın diye yakaladıktan sonra yapıcam tabii bunu..
Sosyal ağlarda paylaş

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Sosyal ağlarda paylaş

ayagımızın altında ahşap var diye bu kadar vurmamalıydım bence. topuk dikeni olmazsam iyi.bi dahaki derse topukluyla gidicem zaten.topukluyla yuruyemezken nasıl dansedicem,merak konusu,bakalım görücez.alee,olee,bien!
ayrıca alt komsuma tanrıdan sabır diliyorum,amen!
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zaman sonra günlük 1 hafta içinde 2 kez evde oturdum. İlginç özlemişim aslında böyle oturmayı şaşırdım kendi kendime. Bolbol film izledim ders çalışmadım (iyi bok yedim). Birazcık kafamı dinlemem uzak kalmam lazım sanırım olaylardan falan bunu anladım zaten uzun süredir ilişki falanda istemiyordum güzel bir süre daha devam etmesi lazım toparlanmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Alice in wonderlandı ben beğendim ama abim uyudu günlükcüm bildiğin :/ Hoş gitmeseydikte olurdu die düşünmekteyim.. O kadar para vermeye değmez gibi, evde izlenir ama sdasf kafam omuzlarımın üstünde zor duruyor ilk defa bu gece çalışmıcam ama az soora sızıcam :) Az bi rahatladım gibi temiz hava aldım yarış yabdım :O abim tokadı bastı ama kafama adamı tarumar ettikten sonra yavaşladığımda :P (duyanda ülke kurtarıyorum, bi iş yapıyorum sana ehaueh ) neyse uzun bi süreden sonra deişiklik oldu az ii oldu. hadi öbdüm :*

Bana güç-kuvvet, Hakolara prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...