Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Fıstıgım iyileşiyor sanırım Günlük.

Dolaşmaya başladı evde ufak ufak. Yemek de yerse sorun kalmayacak gibi. Dikişleri çok korkunç görünse de kendisi ağlamıyor pek. Dayanıklıymış bebekim, bana çekmiş :)

Bugun 6 saat ders vardı, dünün yorgunluğu ile öldüm öldüm dirildim derslerde ya. Yarın da iş var. Off bu hafta nasıl bitecek demiştim ama bitiyor galiba. Acaba yarın kendime ödül verip 1-2 saat dışarı çıkabilme hakkım var mıdır günlük? :(
Sosyal ağlarda paylaş

Elimdeki sargıyı çıkardım baya baya işe yarıyormuş günlükcüm. Bildiğin çok çok az acıo şuan.. Sabaha kadar bitirmemiz lazım işi yoksa çok kötü olucak ama az kaldı biter diye düşünüyorum..

Sonra ben harbi gerizekalının önde gideniyim günlükcüm. Bana değer vermeyen insanlara, üstümden geçtikleri halde yinede insan olarak da olsa (herhangi bi insan) değer veriyorum. O_o

Neyse elbet bende bigün adam gibi birine rastlıcam :)

Bana prenses, Hakoya hayat, Fıstığa şifa.Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Aaaaaa ölüyorum. Sabahtan beri soğukta oturduk ve 2 şişe vodka bitirdik. İğrenç başlayan günüm mükemmel bitti. Bu yüzden başım çok ağrıyo. Yatıcam direk.

Hihihiy. Mükemmel biten günüm, uyanmamla bok gibi başladı. Çünkü iğrenç bi kabus gördüm. Uykum da kaçtı, karnım da aç. Üşüyorum da.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

bu saate kadar hasta mı bakılır

evet bakılır :( hasta gelmemesini garantileyip uyuumayı

planlıyorum günlük

eymen

Hiç çalışma ahlakı kalmamış günlük :O biz elimizi feda ediyoruz sakat kalma olasılığını göğüslüyoruz, bazı! larıda anca yatma peşinde heahauhhueahu

gelmez insallah en azından bazılarımız uyuyabilir böylece ^^
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

copry chan, iyi nöbetler ^^

hakoya da uyku, dinlensin artık adam :)

uyumak ayrıcalık yahu şimdilik hak kazanamadım :P bitince iş artık tüm haftasonu yatarım gibi die içimden geçirip yine 4-5 saat uykuyla idare edicem ehehehe yinede teşekkür ettim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aksine durumum oldukça iyi meriç arkadaşım.. Sadece senin gibi babamın eline bakmak için büyüdüğümü düşünüyorum. Bide abime yardım ediyorum yani asıl sebeb o başkası için olsa bu kadar kendimi harap etmem..

edik: hatta şöylede diim biri açık öğretimde olsa 2 üniversite ile işi aynı anda götürüyorum die havada atiim :P
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

birileri geçmiş olsun demedim diye sinirlenmiş sanırım günlük ^^

hakoya geçmiş olsun ben de ahlaklı ahlaklı hasta bekliyim bari :(

takıldım yahu öyle :P kıskanıyorum daha çok hatta.. Son 3 haftadır fln hergün çalışıyorum sonracığıma son 4 gündür fln 5-8 saat arası uyuduğumu düşünüyorum ama emin deilim pek eheahueha biri uyuyim diince birşeyhler oluyor bana xD
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...