Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Bugün sadece uzaktan gördüğüm bi hatun kişiye haftasonu planın var mı die girip telefon numarasını alaraktan çıktım afgsahg kızın eli ayağına dolandı.. İyi oldu gibi beklemekten sıkılmıştım. Beni kaybedenler üzülsün artık o kadar yalan dolan nasıl söylemişler yahu adam stresten ölür O_o halbüsü adam gibi böyle böyle hako bu yüzden olmaz deseydi bugün yaptığım şeyi çok önce yabardım. Arkadaşlığımıda kaybetmezdi hatun kişi..

Bana prenses, Hakoya huzur. Amin. ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Osso said:

AAAAAAAAAAAAA YANODAYA YANODAYA YANODAYA YANODAYA DİJİTÜRK YANODAYA YANODAYA YANODAYA YANODAYA DİJİTÜRK AĞZIMA TAKILDIN PİS ŞARKI

hırsız diji..
___
bazen bazı süper egoistlerin ağzını ve de burnunu kırmak istiyorum.. adamlar bi konşuyor "ben ben ben ben ben" duyan da churchill ile falan konuşuyorsun sanır..

o kadar konuşan salak bi bok beceremeyen loserın teki ama kendisini yarı tanrı olarak, muhteşem bir varlık gibi görüyor..

ne öküzler var
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Osso said:

AAAAAAAAAAAAA YANODAYA YANODAYA YANODAYA YANODAYA DİJİTÜRK YANODAYA YANODAYA YANODAYA YANODAYA DİJİTÜRK AĞZIMA TAKILDIN PİS ŞARKI

hırsız diji..
___
bazen bazı süper egoistlerin ağzını ve de burnunu kırmak istiyorum.. adamlar bi konşuyor "ben ben ben ben ben" duyan da churchill ile falan konuşuyorsun sanır..

o kadar konuşan salak bi bok beceremeyen loserın teki ama kendisini yarı tanrı olarak, muhteşem bir varlık gibi görüyor..

ne öküzler var

konuşana fitil ol geç, konuşmayan egoistlerden korkucaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

aaa noldu senin şu çok bittiğin öldüğün peki? :|

(bananeyse)

Özgür bıraktım abi :) Nasıl istiyorsa öyle yapsın diye.. Olmuyorsa olmuyordur dedim. Çok isterse zate msn şifreme kadar herşeyim hatunda var :P Bazen böyle olması gerekiyor sanırım :)

Bu arada bugün biyerlere gidelim mi dediğim hatunun erkek arkadaşı varmış aashgf Kızın telefon numarasını aldım ama süprüz attack ftw aghafgsha tabiyki aramıcam ama olsun macera yinede güzeldi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

yımırta guncesi vol3 galiba

koydugum yemlere (bugday) capulcu kuslar da gelmeye basladı ki ben tam olarak ne olduğunu anlayamamışken,bizim hatun bugun gözlerimiz önünde dellenip yumurtaları(evet yumurtaları)bırakıp 3 çapulcunun birden üstüne yürüdü,tartakladı döndü yerine tekrar oturdu.
daha rahat 10 gün var ve şimdiden baya samimiyet kurduk,camı açmamı,başında durmamı,saksıların yerlerini deiştirmemi bile umursamıyorlar ve evet yumurtalar 2 oldu=)
Sosyal ağlarda paylaş

irin said:

yımırta guncesi vol3 galiba

koydugum yemlere (bugday) capulcu kuslar da gelmeye basladı ki ben tam olarak ne olduğunu anlayamamışken,bizim hatun bugun gözlerimiz önünde dellenip yumurtaları(evet yumurtaları)bırakıp 3 çapulcunun birden üstüne yürüdü,tartakladı döndü yerine tekrar oturdu.
daha rahat 10 gün var ve şimdiden baya samimiyet kurduk,camı açmamı,başında durmamı,saksıların yerlerini deiştirmemi bile umursamıyorlar ve evet yumurtalar 2 oldu=)

bildiğin zooloji deneyi bu.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Dworgian said:

aaa noldu senin şu çok bittiğin öldüğün peki? :|

(bananeyse)

Özgür bıraktım abi :) Nasıl istiyorsa öyle yapsın diye.. Olmuyorsa olmuyordur dedim. Çok isterse zate msn şifreme kadar herşeyim hatunda var :P Bazen böyle olması gerekiyor sanırım :)

Bu arada bugün biyerlere gidelim mi dediğim hatunun erkek arkadaşı varmış aashgf Kızın telefon numarasını aldım ama süprüz attack ftw aghafgsha tabiyki aramıcam ama olsun macera yinede güzeldi ^^

adama yazık valla
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...