Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

pencere önündeki saksılarımdan birini daha mesken tutan yeni çiftimizin dişisi(tamlamaya gel heycandan),şu saat itibariyle yumurtluyor.garibim bağırmaktan ölücek,korkutucam diye de yanaşamıyorum.
erkeği bile yanaşamıyor zira.ikimizde uzaktan uzaktan bakıyoruz.
sağ salim yumurtlasında bi.bu sefer gene bırakıcak olurlarsa ben yatıcam kuluçkaya.söz.

erkek gitti,it herif!hepsi aynı lan bunların sdf
Sosyal ağlarda paylaş

GunaydIIInnnnn gunluk
gec kalmicam sanirimm uyanabildim cunku :))
bu Antalya'nin da havalarina hic guven olmuyor hmm...
Bi uyandim " bu sabaaah yagmur var Antalya'da lalalalalal"
Yani bu yağmurda ne yapılır ?
- öğlene kadar uyunulur sonra mis gibi bı kahvaltı ve evde dvd keyfi
offff
ise gidilmez ki Pazar Pazar asdghkl
günlük mağdurum ya
Sosyal ağlarda paylaş

yumurta sayısı 1
erkek geri geldi.ahını adım hayvanın ama gene gitti.başında çok beklemiyor hatunun.
evde bulunan bilimum tahıllı serdim önlerine,ekmekde parçaladım biraz.su da koydum.
birbirimize bakıyoruz.daha yumurta gelicek mi ki acaba.yoksa tek seferde mi yapıyor bunlar?
off kuş kafasını anlamaya çalısıyorum ben de saf salak.
neyse yumurtanın güncesi kib,bye,sçs!
Sosyal ağlarda paylaş

Benim eski erkek arkadaşımın babası dişçi. Tam erkek arkadaşım da sayılmazdı neyse. Oraya gelen kadınlara sipariş verirdi. Bilmemneli kek getir, bilmemneli börek yap falan diye. Kadınlar da bidahaki geldiklerinde bizzat elden adama vermek isterlerdi bi tepsi böreği falan. Adam hep meşgul olurdu tabi. Sekretere bırakırdı kadınlar da. Ama benim bıraktığımı belirtin nolur falan diye yalvarırlardı. Hey gidi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Hava accık düzelsinde annanemi azıcık bi gezdiriim günlük yaf :/ kadın n kere geldi bi kere gidemedik anıtkabire.. Şöyle bikaç saat yeter yahu hemencecik gezeriz soora gider yemek yeriz fln olmamı? Bide şimdiden içimde korkular başladı günlük stress olayorum ameliyat fln denilince :/ bebeyken korkmazdım hiç bişiden ama o zamanlar herşey siyah ve beyazdı sanırsam o yüzden ^_^ olmayıp hem tropical hemde ıssız bi adaya mı göç etsem? Hem üşümem artık hemde kafamı dinlerim sıkılınca döneriz :P

Bana ve dasaaa ya huzur, Hakoya prenses. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Benim eski erkek arkadaşımın babası dişçi. Tam erkek arkadaşım da sayılmazdı neyse. Oraya gelen kadınlara sipariş verirdi. Bilmemneli kek getir, bilmemneli börek yap falan diye. Kadınlar da bidahaki geldiklerinde bizzat elden adama vermek isterlerdi bi tepsi böreği falan. Adam hep meşgul olurdu tabi. Sekretere bırakırdı kadınlar da. Ama benim bıraktığımı belirtin nolur falan diye yalvarırlardı. Hey gidi ya.

zaaaa baya yakışıklı muhtemelen :D
Sosyal ağlarda paylaş

calisma iznim cikti dun, takimlari gomlekleri kravatlari cektim, belgeler yarin gelir gelmez bankaya goturecegim, sanirsam da c.tesi basliyorum ise.

kendime bol para kazanip luks hayata kavusma dilekleriyle ayriliyorum simdilik burdan gunluk. Biraz spor yapayim ki gotum kuculsun, takimlar daha da iyi dursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

calisma iznim cikti dun, takimlari gomlekleri kravatlari cektim, belgeler yarin gelir gelmez bankaya goturecegim, sanirsam da c.tesi basliyorum ise.

kendime bol para kazanip luks hayata kavusma dilekleriyle ayriliyorum simdilik burdan gunluk. Biraz spor yapayim ki gotum kuculsun, takimlar daha da iyi dursun.

hangi takımlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...