Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Yuffi bugün bebek no.2'nin doğum günü. Çıktım şimdi hediyesini aldım geldim. Çok şeker bi gecelik aldım. Param olsaydı kendime de alıcaktım ama bitteh. Bebek no.1 de bana kalkmış "Sürekli seks içerikli hediye alıyosun." diyo. Şapşal.
Neyse işte akşam Taksim'deyiz. Sonra da bebek no.2'nin abisinin Maslak'taki evine geçicez.
Şimdi güzellik uykuma yatayım da akşam güzel olayım sdg.
Sosyal ağlarda paylaş

nişanlımz geliyor yarın polskadan.karşılamaya falan gidicem hayatımda ilk kez birini,üff çok heycanlı!!zaten bi haftadır kampta,netten de iletişemiyoruz,iyice özledim hatunu.tek korkum yazın barcelonada liseden arkadaslarımla karşılasınca edindiği türk erkeği sempatizanlığı.bitmiş olsun lütfen,yoksa işimiz var.zaten voltran misali bi araya gelince bi duble-troublemaker oluşturmamız cepte, bir de abazaN toplumuyla haşır neşir olmayalım amin.
Sosyal ağlarda paylaş

benim evim etrafta sağda soldaki kağıtlar notlar açısından bayağı dağınık ama bulaşık temizlik gibi işleri yaptığım için o açıdan temiz. sadece yemek yerken masanın üstünden bir tomar kağıdı sehpahanın üstüne aktarıyorum. sonra sehpayı kullanacağım zaman ordaki kağıtları masaya geri aktarıyorum falan. böyle dinamik allokasyonla hallediyorum o sorunu.
Sosyal ağlarda paylaş

oğlum bi erkek evladına bu kadar yüklenilir mi lan! canım anneannem, pek çok seviyorum ama dün gece aşkı memnu ile başlayan dizi izleme ve izlettirme maratonu horlamalar eşliğinde geçen yarım bir uykunun ardından sabah izdivaç programlarıyla devam ediyor...acilen evden çıkmalıyım.bi de ankaraya dönüyorum bu gün.yine internetsiz günler...görüşmek üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçte olsa öğlen yemeği yedim oh dünya varmış yaf. Bu arada ohanes ne ara cuma oldu yaf anlamadım günlük :) Bir sürü evrak işim vardı hepisini yabdım sadece 3 fatura kaldı bilgisayara işlicem o kadarcık ki onlarında acelesi yok ama olsun yabiim sonra haftasonu gene istemesin benden bişiler bitti işim diip full tatil yabiim bu sefer :) bu sefgililer gününde postacı oldum günlük ışığı gören geldi aleni.. bugün arkadaşın 'eski' sefgilisine hediyesini vericem kendisi uzakta olduğu için. Diğerinede yarın vericem kendisi askerde olduğu için.. Baya sevap kazanıyorumdur dimi günlük ^^ sefenleri sefindirik yabıorum dimi güzel bişi :D

Bana prenses, Hakoya tatil. Rahatsızı uykusunda kediler tırmalasın.(çok acımasın canı ama ) Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...