Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Dartanian said:

ayıp ya nerde o günler diyo bi de sağlık bu sağlık vayy beee

İnş kimsenin dişlere bişey olmaz

yav işin esprisi o.200 e yapan da vardır ona bakarsan ben konuyu buradan hükümete, devlete bile çekerim. insanlarımızdan bi dolgu için 3 ay randevu bekleyen de var devlet ödesin diye, 200 tlyi acımadan veren de .ne bu maddi uçurum...
Sosyal ağlarda paylaş

GÜNAYDIIIIIIIINNNN

Bugun 06,25 de uyandım, karşıdan işe gelicem diye. 7de otobus vardı evin oradan ona bindim, sonra metrobus sonra bi otobus daha 3 vasıta ile geldim ama saat 8de etilerde inmiş bulunduğumu gördüm. Metrobüs cidden işe yarıyormuş. Kahvaltımı ettim Barış Büfe'de, şu an çok enerjiğim ve inanılmaz huzurluyum. Bugün güzel geçecek galiba Günlük :D
Sosyal ağlarda paylaş

selam 04'de uyandım 4 buçuk saattir ayaktayım. güne biraz erken başladım.

6ya kadar kitap okudum. sonra köfte patates pilav ısıttım mikro dalgada yedim. biraz mideme oturdu. sonra çeşitli şeyler seyrettim internette. sonra facebooka girdim. sonra baktım force gatherin mathering dedim gideyim mi. bi an için ciddi düşündüm. hatta statüsüme gitsek mi la yazdım. sonra dedim adam sende. sildim statüsümü. gitmekten vazgeçtim. ha bide arada çok kral bir sahne ve fikir geldi aklıma. gerçi belki malcadır bana kral geldi o an. koştum hemen wordpadde 1 sayfa yazdım. ilerde kullanırım dursun.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

GÜNAYDIIIIIIIINNNN

Bugun 06,25 de uyandım, karşıdan işe gelicem diye. 7de otobus vardı evin oradan ona bindim, sonra metrobus sonra bi otobus daha 3 vasıta ile geldim ama saat 8de etilerde inmiş bulunduğumu gördüm. Metrobüs cidden işe yarıyormuş. Kahvaltımı ettim Barış Büfe'de, şu an çok enerjiğim ve inanılmaz huzurluyum. Bugün güzel geçecek galiba Günlük :D

ben de bir o kadar uykusuzum, yapıcak büssürü de iş var, akşamı etsek bi..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...