Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

badi biyilding forumunun bir tanesinde inanilmaz genis bir rock/metal arsivi buldum 1 haftadir somuruyorum albumlerin geneli 320-256kpbs en kalitesizi 192-bircok yeni grupla tanisma olanagi buldum reviewler fln da var ne guzel lan ilk defa ise yarar bir site buldum diyebilirim random surf yaparken ha bi de yeni bir harici lazim olcak bana
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük gülistanlık

bir nöbet akşamında daha beraberiz. işe gelirken otobüste yanımda psikolog bir teyze vardı. bana döndü ve bir sürü sorular sordu sonra da kişilik analizimi yaptı. bir ara çocukluğuma inmeye bile çalıştı ama çok iyi geldi onunla konuşmak. tam da ihtiyacım olan şeymiş he he =))
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

selam günlük gülistanlık

bir nöbet akşamında daha beraberiz. işe gelirken otobüste yanımda psikolog bir teyze vardı. bana döndü ve bir sürü sorular sordu sonra da kişilik analizimi yaptı. bir ara çocukluğuma inmeye bile çalıştı ama çok iyi geldi onunla konuşmak. tam da ihtiyacım olan şeymiş he he =))

bana da lazım teyzenin telefonunu falan alsaydın :)

iyi nöbetler bi de cicim
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

lens al lens candır

lensi sonra alacagim sanirim. =)
lens alsan da gözlük sart her daim.
güzel bi aksesuar gayet. sekreter gözlügü tarzi kemik gözlük aldim zaten yine. yesilimsi.

1 haftalik denemesini yapayim bari lensin, hic kullanmadim. nasi reaksiyon vercek gözler. görmek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Archangel_ said:

lens al lens candır

lensi sonra alacagim sanirim. =)
lens alsan da gözlük sart her daim.
güzel bi aksesuar gayet. sekreter gözlügü tarzi kemik gözlük aldim zaten yine. yesilimsi.

1 haftalik denemesini yapayim bari lensin, hic kullanmadim. nasi reaksiyon vercek gözler. görmek lazim.

gözlük daimi lazım tabi de lens büyük kolaylık.ilk takmaya çalıştığımda abartısız yarım saat sürdü göz başına, hiç ağlamadığım kadar gözyaşı döktüm, burnum aktı.ama şimdi aynaya gerek duymuyorum :P
hep denir bakalım gözün kabul edicek mi diye ama ben yakınımda duymadım kullanamayan
Sosyal ağlarda paylaş

arryt..

penth sağolsun yardımcı oluverdi ve iki üç bişi yapmak istiyordum azıcık bi kısmını başardım..

arkadaş aradı; her bişi iyi hoş ama drucker prager'da sıçtttım tek kelime ile.. 2.çözüm almam gerekecek emin olmak için.. gel gelelim diğer sistemde cohesion giremiyorum.. friction angle, flow angle girdim mal gibi baktım sonra.. proğramda sadece bu iksi ar.. cohesion nerde!! e haliyle çözümde de paso error veriyor "ne saçma nan! drucker prager'da sorun var lan mal! git değiştir.. öküz yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk yaaa" diye.. 2. çözümü almam gerek halbusi :/

Mohr–Coulomb yapıcam ama failure da hesaplayacak galiba çocuk. o zaman o sıçmış olacak..

kötüdurum..

hmm bi ara davutpaşaya gitmem gerek. ayrıca sigorta ile konuşmalıyım.. ve bi grup ameleye de iş yaptırtmak gerekiyor ki adamların tek bildiği şey çakallık.. kalanı maymundan devşirme gerçekten..

gidip biraz DIANA olmadı LUSAS öğrenmeliyim.. neyse ki salak programların her biri bir diğerine benziyor
Sosyal ağlarda paylaş

laptopum hala servisde canım fena sıkılıyor. güzel bi firmada işede girdim ama laptopum hala gelmedi...kankam arapistana gitcek.sölemiyorum ama yan basacak...bu gün ve bundan önce ki günlerde olduğu gibi yine allah için hiç bişey yapmadım...2-3 kişinin kalbini olabildiğine kırdım onca hukukum olan eski arkadaşlarımın ağzına ve yüzüne yapılabilecek en pis eylemi gerçekleştirdim...narsist dönüşümümü tamamladığıma inanıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...