Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

peki annemin beni güneşlenmeye zorlaması niye?güneş var diye illa ağzına mı yatmak lazım.bak gemi var,gemi ne güzel diye kandırmaya çalışması üstelik.ağzımı açsam uçak geliyor diyecek.ardarda 3 kez hapşurana kadar oturttu sapık gibi.hayır çıkıp yürüsem daha homojen bir d vitamini sentezi olacak bence.hatta evet bunu yapayım gideyim sahilde yürüyeyim,ankarada kar altında insanları arayıp taciz edeyim hatta,mutsuz olsunlar sfgd.deniz kokusu,güneş ışltısı falan anlatayım.ahahaha gittim.
Sosyal ağlarda paylaş

Başak bigid. İnanılmaz kıskandım. Sesli küfür falan ettim o kadar kıskandım yani.

Burda hava bok gibi, arkadaşım hala jet lag sabah kalkıp bulaşık falan yıkadı onun sesine uyandım. Dün akşam güzel eğlendik ama. Bugün de Lost gelmiş, nays. Ama önce kütüphane.
Sosyal ağlarda paylaş

ne kötü gün lem.istediğim kadar uyuyacam diyordum yine titreye titreye uyandım, gözümü açar açmaz annemle kavga ettim.ev havalansın diye ben uyuyorken açma şu camları diye 3 kere söyledim ama anlamıyor.geleli 3 gün oldu zaten öyle düşün.boğazım şişmiş, periyodik olarak hapşırıyorum ve burun yıkıyorum.of anne off
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...