Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

babanemde beyin iltihaplanmasi varmis.
ölümün son asamalari iste..
cok kötü oldum, bi yandan amcam da sen gelme daha kötü olursun derslerine konsantre ol diye gelmeme izin vermiyo.
ben de deliriyorum tabi görmeden rahatlayamicam.
bu kadar cok üzülcegimi düsünmemistim ama seviyomusum gercekten cok. =(
daha planlarim vardi derslerim bitince daha cok zaman gecircektim onla, keske ertelemeseydim.

simdi hastaneye gitmemin bi yolunu aricam, uzak baya. tek basima giderim olmazsa.
cu.

Çok geçmiş olsun Nil. Geçmeyecek bir durum ise de, inşallah çok acı çekmeden kurtulur. Sabır ve metanet dilerim sana da :(
Sosyal ağlarda paylaş

. Cınk diye yanağımdan öpüp gitti.

Ancak olay çok ani gelişmiş sanıyorum ki.Hani sanki o noktada herif aniden bişey yapmış sen noluyoz lan diyene kadar herif öpmüş ve tercihi yanak olmuş olabilir..Hmm belki de sen çok atik bir hareketle kafanı sola çevirmişsindir ve yanağa denk gelmiştir herşey olabilir

Allah korumuş.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

sesu said:

"nutella yerim" said:

aynı seyi erkek arkadasın yapsa dicem +5 sayfa tartısılcak

Anlamadım erkek arkadaşım başka bir kadını mı öpse? Yoksa bir kız gelip onu mu öpse?

aynı sey dedim,senin yerine erkek arkını adamın yerine bi kızı koy demek oluyore

Bunu silip adamın yerinde yine adam kalsın. asd
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

sesu said:

"nutella yerim" said:

Anlamadım erkek arkadaşım başka bir kadını mı öpse? Yoksa bir kız gelip onu mu öpse?

aynı sey dedim,senin yerine erkek arkını adamın yerine bi kızı koy demek oluyore

Ya farklı biraz ama. Türkiye'de bir insanın Merhaba ben Sibel deyip adamı öpmesi değişik bir olay olabilir bir yere kadar, burada pek değil. Ama öyle bir şey olsa kızı arayıp bulup dövecek halim yok yani sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

"nutella yerim" said:

sesu said:

"nutella yerim" said:

Bunu silip adamın yerinde yine adam kalsın. asd

lan tam aynı seyi yazmaya geldiydim su baslıga
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...