Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

sabahtan beri kar yağıyor ama yere düşmüyor sanırım hiçbiri. ama manzara güzel evet.
dün bütün gün risk oynadık. tek parti 8 saat filan sürdü herhalde. oyunda bir tane ne yaptığını bilmeyen serseri mayın olunca gereksiz uzuyor. sonuçta özlemişim bağıra çağıra oynamayı. iyi geldi.
bugün de geç geldim ofise bi iki saatlik toplantı harici bugünün işini yarına bırakmayı planlıyorum. harika.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yoğun kar yağışı nedeniyle 25 Ocak 2010 Pazartesi Günü İkinci Eğitim final sınavları dahil olmak üzere, 26-27 Ocak 2010 tarihlerinde Marmara Üniversitesi'nde eğitim-öğretime ara verilmiştir.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ĞAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1 yıl aradan sonra uçakla gidiyim dedim antalyaya
BİLETİM YANICAK YAAAAAAAAAĞ
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

1 yıl aradan sonra uçakla gidiyim dedim antalyaya
BİLETİM YANICAK YAAAAAAAAAĞ

of sanırım benim de.
bok gibi bir gün cidden.
ev kazası dedikleri sey oldu az evvel,o kadar guzel dustum ki 3metrekare içinde,yürüyemiyorum şu anda.
priceless!! evdeki sakat sayısı 2 ye cıktı durup dururken
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aralar pek bi durgun pek bi mutsuzum yaf günlük.. Mizacıma ters olmasa bugün kimseyi sefmiorum diip yataktan çıkmayıp eeemoo lar gibin takılasım var. Tabiyki çalışmam gerektiği için öle bi lüksüm yok safasd

Bana prenses, Hakoya huzur, dasaaa mööler gibi aşık olsun sürünsün die geçti içimden onuda yaziim bari, cerene şans(benim gibin olmasın inşallah), pati ahalisinin 2. istekleri gerçek olsun bide.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...