Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Selam Günlük,

bugün yine okula gitmedim. sabaha karşı kalktım baktım saat 8, vurdum kafayı yattım. bir daha kalktım saat 10, vurdum kafayı yattım. bir daha kalktım saat 1, ve 2'de okula yetişmesi gerekli olan bir evrak olduğu aklıma geldi.
Keşke 10'da kalksaydım.

neyse
hadi gömdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

narziss said:

QueenofSpades said:

İş yerinde masanın üstünde uyuyakaldım yine

off nefret ettim kendimden :(

olmasın diye saatlerdir kendimi parçaladığım şey bu ama. ha gayret 2.5 saat kaldı sadece...

Rezil oldum sorma ya, ama rüya bile gördüm 10 dk içinde :)

Neyse ben bi türk kahvesi içeyim bi de sigara içeyim de kendime geleyim, hem benim 2 saatim kaldı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük ölüm gibi sıkıldım lan. Hayır yani hayatımın 11 saatini bekleyerek bişey yapmadan geçirdim böyle, garipti. Garipti ama pek hoş değildi. Bol sigaralı ve yeme içmeli bi gündü. Bak işte orası güzel, paso yedik içtik zaten. Oh bedava hepsi nasılsa, Aydın Doğan amcam verdi hepsinin parasını. 11 saatimin 5 saati yemek yiyerek, 4 saati sigara içerek, 2 saati de uyuklayarak geçti.

Hayır şimdi böyle söyleyince bayağı güzel geçmiş gibi gözüküyo ama, hayır geçmedi işte. Bi de sınıfı tekrar edicem sanırsam. Perşembenin geleceği, çarşambadan belli yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük, bugün az kalsın kaza yapıyordum. 80-90 gibi bi hızla tam biraz sert bi viraja girerken araba kendiliğinden stop didi. Direksiyon kitlendi.. Allahtan hemen farkettim ve tekrar çalıştırdım geri arabayı yoksam giriodum aradaki duvar bariyere. Çok pis refleklerim varmış sdaf :D Onun dışında iğrenç bi gündü sıkıntımı hafifletir die arkadaşlarımı aradım ama kıyamadım hibinalara anlatmadım nooldu, ne bitti üzülürler şimdi.

Bana prenses,dasaaa nın sınavları bittiyse onada prenses hemide acımasız olsun hatun.. Yoksa ders çalışma azmi(nie taktıysam asdafasd neyse iidir ii :P ) Bana daha değişik bi iş. Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

ve yeni bir dikkatsizlik örneği daha;muhafiyet varmış ayın 2 sinde.ama ben sisteme baktım ve görmedim,haliye biletimi de ona göre aldım.
şimdi dönem sonuna(yaz okuluna gelin diye) muhafiyet koymaz bu kevaşeler.allahım kıçı kırık dersi ikidir sınavı kaçırmaktan veremiyorum,deliricem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...