Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

dasaaa said:

hocam... büyük adammış.. :buruk smiley:

Sorunun tamamına bakmış, sadece cevaba bakmamış ve sana puan vermiş?

ortalamam düşmesin diye ortalama kadar puan vermiş :) bb vermiş direkt.. yola devam ediyoruz. şu son sınavda takılmasaydım hedefim en az ba almaktı aslında. ama olsun artık. bu şartlar altında daha iyi ne olabilir ki..
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ortalamam düşmesin diye ortalama kadar puan vermiş :) bb vermiş direkt.. yola devam ediyoruz. şu son sınavda takılmasaydım hedefim en az ba almaktı aslında. ama olsun artık. bu şartlar altında daha iyi ne olabilir ki..

Hade gene iisin =)

Bana prenses,dasaaa nın şansı böle devam etsin, ezgi ii haberlerde dönsün, İş bankası ölsün Amin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sefgili günnük,
Kızlar neden bunalınca/bunalıma girince saçlarını kestirir anlamadım. Bi bildikleri vardır diye gittim kestirdim saçımı (aslında maviye boyatıcaktımda bizimkiler pek hoş karşılamaz dedim.)1 numaraya vurdurdum hemde, şimdi uzatırım diyorum. :) Neysem hiç bi değişiklik yok nan.. Herhalde kız olmak gerekiyor işe yaraması için. Bugün sarışın tatlı bi asistanın benle flört ettiğine dair çok kuvvetli olmasa da kanıtlarım var. Bi benle konuşup, baya bi gülümsedi bana hatun kişi, hatta iyi akşamlar wıstırıks bey bile dedi. Ama fört etmemişte olabilir, kendi hayal gücüm de olabilir pek tabii. Etsede pek farkmaz ya zaten hoş bi değişiklik die anlattım sanada :) Böle işte millet wowdan bahsediyor açtırasım geliyor benimde accountumu :/

Buna not: Ara bankayı çabık kartımı getirin de nan!!

Buna 2. not: Pazartesi 1 arabası ile gelio ufaklık, 6.5 saat olsa yol 7.30da fln aştide olur gibi. Araba bende olursa almayı planlıyorum, değilsede atlasın taksiye gelsin canım herşeyi devletten beklemesin..
Sosyal ağlarda paylaş

kestane çok güzel bir sey,hele ayağına meyve tabağı eşiliğinde servis ediliyorsa sıcak sıcak,dünyanın en güzel şeyi.

ayrıca kendimi çift anadal gibi hissediyorum lan,gecen hafta elektik mühendisliği ödevi yapıyordum,bu hafta gemi -makina cevirisi yapıyorum fgdg
Sosyal ağlarda paylaş

aaa günlük diye bişey varmış ^^ harika

sevgili günlük,bugun okulda hergünn oldugunu gibi yine o cocugu gordum ve inanmazsın gözgöze geldik,ben heyecanlandım arkamı döndüm duraga gittim kampusten cıkmam gerekiyordu,alışveriş icin daha bu sene hic bişey almadım hep istiyordum ugg almayı ugg almaya gidiyordum otobuse bindim baktım biletim yok o anda bu cocuk geldi arkadan bana bastı,ben şaşırdım tabi bi an irkildim o an panikle cüzdanımı para vermek icin bulmaya calısıyordum omzuma dokundu hafifce sorun degil dedi,ben tabi kıpkırmızı oldum ne yapcam bilemiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

inci12345 said:

aaa günlük diye bişey varmış ^^ harika

sevgili günlük,bugun okulda hergünn oldugunu gibi yine o cocugu gordum ve inanmazsın gözgöze geldik,ben heyecanlandım arkamı döndüm duraga gittim kampusten cıkmam gerekiyordu,alışveriş icin daha bu sene hic bişey almadım hep istiyordum ugg almayı ugg almaya gidiyordum otobuse bindim baktım biletim yok o anda bu cocuk geldi arkadan bana bastı,ben şaşırdım tabi bi an irkildim o an panikle cüzdanımı para vermek icin bulmaya calısıyordum omzuma dokundu hafifce sorun degil dedi,ben tabi kıpkırmızı oldum ne yapcam bilemiyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

İş yerinde bir bayan vardı; ilk göz göze geldiğimde bayağı etkilendim... Çalışma ortamımız çok farklı yerde olduğundan pek irtibat kuramıyordum. Zar zor face de üye olduğunu öğrendim. Ekledim... O da hemen ekledi... 2-3 gün muhabbet sonrası baktım kafalar aynı, duygular benzer, mesajlar geliyor, bu arada kısa da olsa gerçekte konuşma fırsatı yakaladım... Dedim tamam... Öyle saatlere muhabbet olunca msn de felan, uygun da zaman olunca açıldım, bu da benzer şeyler yazdı...

Lakin hafta sonu davet ediyorum, yuvarlak cevaplar... Dışarıda görüyorum, kaçmalar : )

Söylediklerini keşke gerçek hayatta söylesen demeler(nasıl olacak sa bu halde?!)

Buluşalım diyorum şöyle böyle... Hoşlanıyorum diyor başka muamma... Yahu seviyoruz hoşlandık buluşalım sen de hoşlandım diyorsun ee daha ne diyelim?!!
Sosyal ağlarda paylaş

ultrAslan said:

inci12345 said:

gerekiyordu,alışveriş icin daha bu sene hic bişey almadım hep istiyordum ugg almayı ugg almaya gidiyordum otobuse bindim baktım biletim yok[/i] o anda bu cocuk geldi arkadan bana bastı,ben şaşırdım tabi bi an irkildim o an panikle :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...