Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

HELOOO
mutlu yillar yeni yillar =)
merhaba gunluk, dun cok da oyle yilbasi modunda olmayan, vodka icip muhabbet ettiğimz bi gundu ama cok guzeldi. zaten oyle cok da disari akasim yoktu benim.
yeni yildan cok, gorgon'un doom gununu kutladik aslinda.
iyki dogdun beybim!

sonraciima eve geldim, zaten pek bi yorgundum ve yattim.

yilbasi kutlamak cok gereksiz bisi gunluk, boyle oturcan evde cekcen pijamalari oh mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün 17 yaşındaki bir çocuğun "DELİYİM BEEEEEN, ÖLDÜRÜRÜM KENDİMİİİ!!" diye bağırarak bıçağı kendi gırtlağına dayadığını gördüm.
14 yaşındaki bir kızın "Önce soğutucuyla başladım işte yaa." dediğini duydum.
Sonra da kendi kendime "Olum keşke rüya görüyo olsam ya." dedim.

ABİCİM YENİ NESİL NASIL BİŞEY YA? NASIL ANALARI BABALARI VAR BU YAVRUCAKLARIN?
PES.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük lan iki patates, bi büyük dükkanburger, üç millerdan sonra devasa bi parça mozaik kek yedim. üstüne de üç büyük bira daha içtim. bira kadar salak bi içki yok bu arada. baktım patlamak üzereyim, şaşkından evlendirme dairesine kadar yürüdüm. süper geldi üstüne.
Sosyal ağlarda paylaş

fıratın cocuğu varmış günlükk!!çocuklugumun butun abla abilerinin cocugu var.bu dunya duzeni beni ciddi boyutlarda korkutuyor.bi kere ben bu adamların serseriliklerini dinlemeye alışkındım.
daha dün uzamadı mı cerenin okulu,ozan okulu bıraktı olaylar oldu falan,hani bu emrenin fizikten derse ihtiyacı vardı??
şimdi hepsinin
elinde cocuklu profil fotoları var ya.
ozan ikinciye koşuyormuş hatta.gazı fena almış.noluyor ya noluyooooorr?
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

ahaha 2010a girince irin yaşlandığını hissetmeye başlamışsın :D

yaşlılık falan deil çok gencim daş gibiyim.seni sıkar suyunu cıkarırım da.ben daha 1. sınıf (kısmen)okurken millet çoluğa çocuğa karışmış.görelilik kuramı ağzımı bugun kırdı attı işte=/
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben bugün postmodern teori essay imi hızla bitirsem, bir de üstüne masculinities essay ime başlasam bütün gün kendimi eve kapatıp, çok kral olur doğrusu. Umarım yaparım bunu çok gaza geldim. Yapayım bitsin kurtulayım yeter. Haftaya da sadece tezimin literature review unu yazmak kalır böylece.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...