Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

Cons said:

vaniLLe said:

bu günnerdeki tek islevim, yemek yemek, deli gibin hapsurmak, burun silmek, öküz gibi öksürük krizine girmek. ve en önemlisi de gereginden fazla eblek olmak.
yine de cok islevim varmis.
saygilar.

gel kapının önüne koyayım seni takoz diye. kendini işe yarar hissedersin. zaa

suratina bi tane gecersem simdi böle takozla, en azindan takozun da daha cok islevi olur, benim de.
zaa
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Cons said:

vaniLLe said:

bu günnerdeki tek islevim, yemek yemek, deli gibin hapsurmak, burun silmek, öküz gibi öksürük krizine girmek. ve en önemlisi de gereginden fazla eblek olmak.
yine de cok islevim varmis.
saygilar.

gel kapının önüne koyayım seni takoz diye. kendini işe yarar hissedersin. zaa

suratina bi tane gecersem simdi böle takozla, en azindan takozun da daha cok islevi olur, benim de.
zaa

almancılardan aldığım hazzı başka bişeyden almadım. belki şişmanlar. ama yok lan almancılar daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

standart iğrenç bir günün ardından bi film izleyim dediğinizde indirdiğiniz bilmemlaç gb filmin görüntü kalitesinin bok gibi olduğunu görünce tam oturmamış lcd piyasasını korsan karşıtı kuruluşların gazladığına karar verdim..

tam filmi ilzyeceksin. ı-ıh.irrrenç görüntü kalitesi. bırakıyorsun işte.. alırım dvd'sini falan bi ara.

öeh

ayrıca
pogodi said:

günlük hayat ÇOKZEL.

deli bu
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

pogodi said:

günlük hayat ÇOKZEL.

deli bu

mümkün
yarın 1 salı 2 çarşamba 1 perşembe 1 cuma 2 sınavım var
sonraki hafta da 3 günde 5 sınavım var
en ufak bi sıkıntıdır mutsuzluktur yok efendime söyliyim ankisiyetedir yok içimde şu an
ders çalışmaya devam edeyim ben günlük
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...