Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gunluk

CusTodeM

Öne çıkan mesajlar

oha tech-mecha-deepthroat!!

her neyse, dün bütün güüüün boyunca ders çalıştıktan sonra joint deformationları 3yönde de almam ve hocanın 2yönde alın, uğraşmayın demesini duymamam priceless..

ya not kırmaz herhalde. diğer 2yöne ne de olsa aynı değerler çıkıyor. bir tek düşeyde çooook minimal bir değer çıkıyor ekstra 0,003*10-3 m mi ne?

diğer soruda ise k->i->j dönüşümüne gelip güzel bi memory flush yemem o anda.... hmmm.. bayağı yazıp k->i->j diyip matris çarpımı yapıcaktım hani. bi bu kalmıştı. öle bakakaldım 40dakika falan.. halletsem şunu gömüyordum soruyu.. ama oraya kadara not verir be..

o değilde hâlâ uyuyamadım doğru düzgün. yarına da sınav var :(

yarabbim! sen bize yardımcı ol..

amin..

yalnız mecha-tech-deepthroat farklı bi genreymiş.. aboooovblizzard'a da yardımcı ol rabbim..

amin..
Sosyal ağlarda paylaş

Oxford kolejlerini araştırırken şöyle bir açıklamayla karşılaştım 10 dakikadır gülüyorum:

"The student body is international in character, and includes not only Jesuits, but priests of other orders and congregations. Laymen are occasionally admitted for exceptional reasons..."
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Oxford kolejlerini araştırırken şöyle bir açıklamayla karşılaştım 10 dakikadır gülüyorum:

"The student body is international in character, and includes not only Jesuits, but priests of other orders and congregations. Laymen are occasionally admitted for exceptional reasons..."

ahahahaha iyimiş
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk bugum camis gibin uyudum, valla
uyandigimda saat 21 falandi, ev arkadasim uyandirmaya calismis ama "yapcak daha iyi bi isim yok" demisim ve soyledigine gore mantikli gelmis ve uyandirmamis.
sonra tabi gec bi saat ve kirtasiyeci coktan evine gidip coraplarini cikarip killi gobegiyle oynamaya basladigi icin notlarimi alamadim.
gorgona gidip cay ictim ordan eve geldim hemen. malum kiz basina sokaklarda cok dolasmamak lazim.
sonra hon oynadik hep yendik ama ben cok kotuydum bi daha pollywog priest almicam.
sonra dizi izledim,
supernaturalin yeni bolumu cikmis, of cok gereksiz bi bolumdu, cidden boyle cok sinirim bozuldu.
sonra 1 bolum scrubs (6.sezon 6.bolum, muzikalli olan, hastasiyim, neden o dersen cunku link geldi msnden, can BRO'mdan, dayanamadim izledim) sonra the boat that rocked filmini izledim ve hangoveri dl'a biraktim. yarin erken, duzeltiyorum, cok gec olmayan bi saatte uyanip ders calismayi dusunuyorum, umarim basariirim zira onumde yenmem gereken bi diff geo canavari var, boyle kocaman disleri ve sezgin hocanin gozleri olan (biri saga digeri sola bakan) bi canavar var.
ben de parlak zirhli, altin ziyahi sacli, gotik sovalyeyim, prensesi kurtaricam.

Bon Jovi - It 's My Life
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bugünkü ekonomi sınavı müthiş geçti, almanca sınavım birazdan büyük ihtimalle o da çok iyi geçecek.
haftaya da software specifation and desing'in sınavı var ondan sonra da korkulu rüyam data structures ve algorhytmes var. bu ikiside güzel geçerse müthiş bi başlangıç yapsam bu seneye, kimbilir belki 1.sınıftaki performansımı bir daha yakalarım.

bide nevresim takımı alcam, eskidi benimkiler nasıl bişi alsamki acaba... star warslı bişiler varmıdır acep nerd nerd uyurum böyle her gece. olmadı ben10'li bi nevresim takımı alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

selam günlük,

sonunda uyku düzenimin ağzını burnunu kırdım galiba, loto sayıları gibi hergün farklı saatlerde farklı sürelerde uyuyorum sürekli değişiyo. İsveç'de yapılan bir araştırma, gereğinden daha fazla uyumanın veya yeterince uyumamanın ölüm riskini artırdığını ortaya çıkarmış hatta.. İnşallah sen benden daha erken ölürsün günlük.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...