Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blood DK Tank HoL Heroic Sololadi (a.k.a. DK lar OP DEGIL!!!111)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

slave pens HC ilk bossu kiteliyarak kesmistim ama hunterinki skill istiyordu en azindan, dhysp cekiyordu o videolari herif durnehold HC deki ilk bossu 3.5-4 saat chain immolation trap atip keserek hatasiz kiteladi ki hunter solo sunda mob sana bir defa vurur bir kez bile damage yersen cheetah yuzunden GG olurdun faceroll degildi hunter vs world ler yuksek konsantrasyon gerekirdi ve her boss a karsi ise yaramazdi, kazara dalginlikla pet in despawn range e girince pin pon bozulur en bastan baslaman gerekirdi, FD resistlerse gene en bastan baslaman gerekirdi vs vs

bu videoda adam bildigin bodozlama dalip kesiyor, HS HS DS diye benim outlande yeni cikmis blood DK mla HFP altindaki kirmizi eliteleri kesmem gibi adsffdsaafds
Sosyal ağlarda paylaş

Hergonan said:

CusTodeM said:

5 senelik oyunu nasıl küçümsedi adam helal olsun

slayer77 said:

Eski olaylara bakıp şimdi bazı classların yaptıklarını görünce aşşalamamak elde değilki

alakasi yok, devin ayagina vura vura oldurmekten bahsetmis.

Hadi canım bunlar alakasızmı şimdi tuh bea nasıl olduda fark etmedim. allahım ya...önce algıla sonra anla sonrada bişey yaz.

Bende biliyorum bunların alakasız olduklarını ben cümlede wowu aşşalamayı kale alarak genelleme birşey söyledim.bossun parmana vurarak kesmesi oyuncuların moblara menikür pedilür mudur nedir yapmasına bakmıyorum. Eki oyunla şimdikini kıyaslayınca içden içe oyunu aşşalamamak elde değil.

Yazan: Slayer77 bi pc farklı acc sahip kişiler girince acc problemi oluyor pardon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...