Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşayan en seksi 100 Türk

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

o herif de seksi ama sorry.
popiler insanlardan hoslanmiyorsun sen bence, sorun o.
adamlar gayet tas.

yahu sorun popülerlik değil de, fazla büyütülüyor. Aynı insanlar meşhur olmadan sokaktaki adamken, birden genç kızların sevgilisi, genç erkeklerin idolü olabiliyor. Fazla hayranlık var bizim insanlarımızda, gereğinden fazla önem veriyoruz, ben buna kızıyorum.

Ha bakarsan da, murat boz denen adama takacak yüzlerce taş erkek var piyasada, eğer adam gibi bi jüri adam gibi bi sıralama yapsa murat boz listeye bile giremezdi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

iyi dediğin doğruda bilinmeyen bir kişiye nası yakışıklı güzel diyelim.
yoksa izmirde bile bi adriana lima'ya basacak bir sürü kız vardır. düşün türkiyenin diğer taraflarını, dünyayı.

benim emmioğlu var mesela murat bozdan daha yakışıklı??

piyasa derken, ünlü piyasasında olm asdas
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

ben anladim senin sorununu.
jimmy fallon dopiginde ne demisiz bak
cekemiyon bariz, sevgilin seviyo kesin.

ya o da seviyor da, cidden onunla alakası yok. Misal kıvanç lavuğunu sevmiyor, ama ona da murat boza karşı düşündüklerimi düşünüyorum. Bu konuda öyle bi olay yok, sadece fazla abartılmalarından hoşlanmıyorum, ha ne değişir, hiçbirşey.

Sadece bu kadar yalak bi medya olmasın istiyorum, her şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Ya güzel kardeşim, sende TV'ye çık en fazla 1 hafta, değişimi gör. Televizyonun gücünü küçümseme, küçücük adamlar TV'de dev görünür.

işte sorun bu noktada. Hiçbi değeri olmayan adamlar çıkıp parayı da kırıyor karı kızı da götürüyor. Ama gayet güzel akademik eğitim almış hayvan gibi çalışmış başarılı bi insan memlekette bu kadar prim yapamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...