Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

garanti sanal kart kullanan?

DadashNik0F

Öne çıkan mesajlar

sahane bisi tabi, ben yillardir kullaniyorum ama her defasinda icindeki limiti degistirmeyi unutuyorum... her ay swg hesabim kapaniyo para cekilemedigi icin, ben gidiorum garanti web sitesinden sanal kartima yeniden limit tanimliyorum, aktive ettiriyorum yeniden. bu isin pratik bi yontemi varsa da ben bilmiyorum, kiroyum. =p
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
benim de 2 sorum var. yaşım 19 ama ne banka hesabım var ne kredi kartım (eh). o yüzden wow için böyle bir olay yapmam gerek en kısa süre içinde.

- bu sanal kartlar her türlü mmorpg tarafından kabul ediliyor mu? wow'da falan sorun olur mu? ya da alışveriş sitelerinde. visa yerine mi geçiyor yani.

- yurt dışından (almanya) erişimde sorun olur mu? sanırım babamın işbankası ve akbankta hesabı var. netten ısmarlama şansım var mı? ya da doldurma işlemlerini burdan yapma şansım. burdaki bankalar hakkında pek bir fikrim yok çünkü, bir arkadaş da netten kabul edilmiyor o tür kartlar falan demişti iyice kafam karıştı.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Daoc,osi,horizons,swg,ragnarok hepsinde garanti sanal kart kullandım hiçbir sorun çıkmadı.
Amazon.co.uk amazon.com ve gameloaded.com dan alışveriş yaptım hiçbir sorun çıkmadı[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

baktım sanal kart cıkarması baya uzun lan nolursa olsun dedim normal bonusla aldım alcaagımı.hazır dünyaca tanınan güvenlik sistemini kullanıyolar falan dedim gaza geldim.bence artık bişey olmuyo kredi kartlarında yoksa benim başıma gelmediğindenmidir nedir.[signature][hline]i love this game!
tractor pulling

ZBD.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sanal kartın neresi zahmetliki?hesap açtırıyorsun açtırdıgın hesapda internet bankacılığı oluyor kartlar bölümünden sanal kart yarat diyorsun anında yaratıyor.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 08 Haziran 2004 19:29 tarihinde demiş ki:
athe yanlisin olmasin sanal kart icine para yatirildikca harcanan degilmi ya yoksa bu benim kullandigim baska bisiymi bu arada cok guzel bisi swg uo ao birsuru alisverisde cabasi sorunsuz kullandim

hayır dis
hesabında para olmasa da ödemelerini yapabiliyosun, kredi kartından hiç farkı yok o anlamda, limitini, sana verilen aralıklarda istediğin şekilde ayarlayabildiğin bir kredi kartı diyebiliriz yani[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

allah allah garanti dimi?
www.garanti.com.tr ? iki tika bir por$e ?[iyk]
benim sanal kartima niye para yatirilinca kullaniliyo =]
Sanal bonus kart falan degil dimi
edit = simdi baktim athenin falan dedigi sanal kredi kart
benimki sanal kart

[Bu mesaj Disappear tarafından 08 Haziran 2004 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...