Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşi sözlükten sebepsiz yere uçurulmak?

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

2 gün önce şifremin çalışmadığını gördüm.
Şizofren olma ihtimalime karşı eğer mailimi değiştirdiysem diye bütün mail adreslerimi denedim, nafile hiçbirine gitmedi.
Hiçbir entry'im ne ispiyonlandı ne kınandı.
Üstelik çaylakta değildim lol.
Neden oldu böyle birşey çıkartamadım doğrusu.[signature][hline]What comes after forever?
Legalise it!
Sosyal ağlarda paylaş

ben çaylaktım
ama bende pass alamıyorum

Ulan madem vermiicektin niye oynadın bizimle şerefsiz...
ne hakkın vardı duygularımı sömürmeye

kafam girsin sözlüğe girip okuyorum zaten işim gücüm yok milletimi bilgilendiricem =)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

daha çok bekleyeceksiniz gibi gözüküyor

ssg nin 4000 küsür çaylak mesajı okuması gerek gibi birşey hatırlıyorum

o yüzden ben de ağırdan ağırdan atıyorum mesajlarımı

daha yolumuz uzun:)[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım onay bekleyen 7800 küsür çaylak var şu anda, hepsinden 10'ar entrey desen kafadan 78 000 entrey eder ki onları okumaya kimsenin sabrı yetmez.

ucurulma olayı da aslında çaylak olmadan yapılıyor, ama o duruma düşeceksen bütün entrylerin ve yazar acc'da beraberinde gider.

mail olayında ise şifreni sadece ilk kayıt yapdığına diyil, en son hangisine değiştirdiysen ona gönderiliyor. biri almis olabilir acc'i. [email protected]'a mail at söyle böyle de, sonra vakit olunca biri düzeltir.
Sosyal ağlarda paylaş

artislik yapmasınlar otomatik acc olsun.

Zaten sözlük sözlük değil
hangi kelimeye aratsam en az 10 kişi kelimeye ana avrat sövmüş 8 kişi anısını anlatmış 3 kişi sevgilimde vardı demiş.1 kişide kelimenin anlamını yazmış[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?

[Bu mesaj blackchaos tarafından 07 Haziran 2004 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ağır ağır eski haline dönüyor sözlük 1-2 aya temizlerler saçmalayanları. bir de içerik konusunda o kadar kısıtlama yok, istersen klozette yaşadıklarını anlat, verdiğin bilginin doğru olmasına gerek yok(sözlükte yazıyodu bu). önemli olan üslup, tanım yapmak.

ssg niye hepsini tek başına okuyor bilen var mı?

sözlüğe eleştirilerinizi direkt email falan atsanız, ema'nın dediği doğru millette garip bi pati önyargısı oluşuor.[signature][hline]KEDIDIR KEDI !

[Bu mesaj Rahan tarafından 07 Haziran 2004 16:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FiXxXeR, 07 Haziran 2004 15:51 tarihinde demiş ki:
istatiklere bakin
onay bekleyen caylak 8131
ssg kendi onayladigina gore
81310 mesaj okumasi gerekecek bekeyin bakalim:)

yeni elemanlar almışlardı okumak için olay da öyle bişi vardı..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ema ben üyeliği bir gün sabaha karşı 5 yada 4 te aldım.11 - 12 tane entry girdim.
Uyandım 2 - 3 saat geçti, yazar oldum heh.
Sonra entry sayım 22 - 23 civarı birşey oldu sanırım.
Bir gün haydaa pass yok.
Ayrıca yazar olarak gözüküyorum kimse çaylak yapamaz beni kardeşim =P.[signature][hline]Lalu says:
OLM bugun kusarcasina eylendim ilk kez daoc da

Legalise it!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 07 Haziran 2004 16:18 tarihinde demiş ki:
o zaman üye olmayın arkadaşlar.
siz böyle bik bik edince bir takım insanlar da sözlüğe gidip paticik başlığına "bik bik edip sonra üyelik için ağlayanların sitesi" minvalli şeyler yazıyor ki, böyle tanınmaktan hoşnut diiliz.

Ema ablaya +1
Sosyal ağlarda paylaş

said:
siz böyle bik bik edince bir takım insanlar da sözlüğe gidip paticik başlığına "bik bik edip sonra üyelik için ağlayanların sitesi" minvalli şeyler yazıyor ki, böyle tanınmaktan hoşnut diiliz.

ewt baya bi hadise oldu başlık altında. e ama emaleth siz de suser olan puserleri (:)) bi ayarlayın da adam gibi bikaç entry girsinler paticik başlığına. yoksa paticik hakkında girilen o yanlış entryleri (yazanın adını wermiorum gidin kendiniz görün yoksa yazanın nicki izinsiz kullanıldığı için olay olabilir) görenler pek uğramazlar buraya[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Emaleth bunu sırf ben söylemiş olsam böyle bir şey demekte haklı olurdun ama eski yazarların hepsi aynı şeyi söylüyorsa ve sözlük ortamının bozulduğu yönünde rahatsızlık duyduklarını her fırsatta dile getiriyorlarsa bu durum malesef doğru demektir. Yarası olup da gocunan kişiler burada dile getirilen gerçeklerden (!) rahatsız olduklarından Paticik'e çamur at izi kalsın taktiği uyguluyorlar. Paticik ortamını bilen bilir orada kendini bilmez bir iki kişinin söyledikleriyle hiçbir şey değişmez inan bana.

not: Tekrar söylüyorum sözlük ortamının bozulduğu son zamanlarda silinen başlık sayısındaki artışa bakarak da anlayabilirsiniz.[signature][hline]They feed on the living to stay undead.

[Bu mesaj Arnointed tarafından 08 Haziran 2004 00:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya anacım, bozulmuş-bozulmamış, paticiki ilgilendiren bişey değil ki. ben olsam sözlüğün bozulduğunu düşünsem, gider sözlükte tartışırım bu konuyu, en azından arkalarından ağlıyormuş gibi görünmemek için. sana bozulduğunu düşünme demiyorum ki, burada tartışınca elaleme paticiği boklamak için bahane çıkıyo diyorum.

yoxa yani, sözlük ister bozulmuş olsun, ister içine edilmiş olsun, haklısın-haksızsın tartışması değil bu. bir nevi paticik PR meselesi :PP

alexi: ben bilemedim senin durumunun ne olduğunu valla. entrylerin (o 20 küsür tane) duruyo mu hala. onlar da uçtuysa uçmuş olabilirsin :PP
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...