Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ensidia ve Method, Ulduar Time Run'da Karşılaşacak!

Gangren

Öne çıkan mesajlar

nihlathak said:

Buyse said:

baklavasına olabilir. 2 litrelik kolasına olur. hesabı ödemesine olur. olur yani.

Baklava varsa GERI DONERIM fsdfsd :P

Biraz out of subject takilayim, marmarise gittim 1 hafta, ortalik yikiliyor ya, dondum geldim forumlara bakiyorum bizim, hala ayni konular, deli gibi raid yapiyor adamlar araliksiz filan. Gun itibariyle anladim ki benim icimdeki istek bitmis, unumu eleyip elegimi asmisim yani resmen. Ama baklava varsa yeminimi bozarim orasi ayri haha :)

Method vs Ensidia konusuna gelirsek, warlocksuz Method'un isi zor, kimse kalmadi, dubby 5 hafta yok, ben biraktim, bi kimzao diye bir trial vardi gecen hafta en son, zaten o zamandan beri girmedim ki istesemde giremem format attim wow'da kurmadim :) Prototype ve Fear 2 oynuyorum arada, guzelmis tavsiye ederim.

lucibalda noldu :O biraktimi yoksa oda ? coktandir alakasiz kaldim bende oyunla
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

nihlathak said:

Buyse said:

baklavasına olabilir. 2 litrelik kolasına olur. hesabı ödemesine olur. olur yani.

Baklava varsa GERI DONERIM fsdfsd :P

Biraz out of subject takilayim, marmarise gittim 1 hafta, ortalik yikiliyor ya, dondum geldim forumlara bakiyorum bizim, hala ayni konular, deli gibi raid yapiyor adamlar araliksiz filan. Gun itibariyle anladim ki benim icimdeki istek bitmis, unumu eleyip elegimi asmisim yani resmen. Ama baklava varsa yeminimi bozarim orasi ayri haha :)

Method vs Ensidia konusuna gelirsek, warlocksuz Method'un isi zor, kimse kalmadi, dubby 5 hafta yok, ben biraktim, bi kimzao diye bir trial vardi gecen hafta en son, zaten o zamandan beri girmedim ki istesemde giremem format attim wow'da kurmadim :) Prototype ve Fear 2 oynuyorum arada, guzelmis tavsiye ederim.

lucibalda noldu :O biraktimi yoksa oda ? coktandir alakasiz kaldim bende oyunla

Anointed'a geçti
Sosyal ağlarda paylaş

Kaynak: dvoturk

Basın Bildirisi:

Sıralamada en üst pozisyonlarda yer alan 4 World of Warcraft guildı, 2009 yılının ilk sıradışı yaz etkinliği Games Convention Online 2009'da karşılaşacak.

1 Ağustos saat 16:00'da (CET), Irae AoD ve For the Horde, Almanya'nın en iyi WoW guildı ünvanı için karşı karşıya gelecek. Kendinizi heycanlı, yüksek kaliteli bu maç için hazırlayın. Canlı yayın standında For the Horde'dan Christan "Sahtras" Sachse, Irae AoD'dan ise Payam "Sanilas" Astheimer yerini alacak.

2 Ağustos saat 15:30'da (CET) ise seyirciler Games Convention Online 2009 Leipzig'in en önemli etkinliğini izleme şansına sahip olacak: Ensidia vs Method, diğer bir deyişle dünyanın #1 numaralı guildı, #2 numaralı guildine karşı. Allvatar.com, özel konuk olarak sizlere Ensidia Guild lideri ve bir WOW-ikonu olan Thomas "Kungen" Bengtsson'ı canlı olarak GCO Leipzig'de takdim edecek olmaktan gurur duymakta. Kungen, canlı yayın standında yeni guildı Ensidia'nın saflarında yerini alacak. Buna karşılık Method, guild liderleri Scott "Sco" McMillan Leipzig'e gönderecek.

Aşağıda Battle of Best @ Games Convetion 2009 hakkında bazı bilgileri bulabilirsiniz:

Battle of the Best konsepti, allvatar.com tarafından geliştirilen ve iki World of Warcraft guildını süre kısıtlamalı karşılaşmalarda biraraya getiren bir etkinlik. Leipzig'de ki etkinlikte guildler (guild başına 10 kişi) Ulduar time-run'da karşılaşacak. Ulduar, 4 zonea ayrılacak ve her iki guildde aynı zone'dan başlangıç yapacak. Zone'un son bosunu rakibinden önce kesen guild puan alacak. Zone'lara göre verilen puanlar değişecek ve Yogg-Saron'a giden yolda oldukça eğlenceli bir yarış izleyeceğiz. Daha fazla puan ile etkinliği bitiren guild, kazanan olarak lanse edilecek.

Battle of the Best Kuralları:

Son olarak Battle in Naxxramas'ta yaptığımız gibi Ulduar zonelara bölünecek ve her bir zone ayrı ayrı puanlanacak. Kısıtlı zaman nedeniyle, guildler yarıştan önce Flame Leviathan'ı kesip, opsiyonel bossları es geçecekler (Ignis,Razorscale,Iron Council).

Puan Dağılımı:
The Siege of Ulduar (sadece XT-002): 1 puan
The Antechamber Ulduar (sadece Kologarn ve Auriaya): 2 puan
The Keepers of Ulduar: 3 puan
The Decent to Madness: 5 puan
Kurallar:
Toplam 6 puana ilk ulaşan guild maçı kazanacak.
Mimiron'un Hard Mode'da (Firefighter) kesilmesi gerekmekte.
Diğer bosslar normal mod veya hard modda kesilebilir.
Auriaya pullanmadan önce, sadece sağdaki ve solda ki trash grupları temizlenebilir.
Antechamber-Wing'i tamamlamak için Storm Tempered Keeper'ların temizlenmesi gerekiyor.
Kullanılabilecek consumablelar konusunda kısıtlama yok, her türlü potion, flask ve benzeri şey kullanılabilinir.
Guilder Zone'larda ki bossları istedikleri sırayla temizleyebilir.
Her zone'a iki guildda aynı anda başlayacak. Hızlı olan guild, diğer zone geçmeden önce rakibini beklemesi gerekebilir. Guild'ler moderatörlerden "pull" komutunu beklemek zorunda.
Trash'lerin temizlenmesi gerekmiyor (Storm Tempered Keepers dışında).
RAID sırasında oyuncu değişimine izin verilmemektedir.
RAID setup istenildiği gibi yapılabilinir.
RAID dışında ki oyunculardan herhani bir yardım (örneğin instanceın önünde bekleyen oyuncular vasıtasıyla soul-stone rotation yapmak) kural dışıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece mimi hm yapmak zorunlu diğerleri onlara kalmış. Mesela freya hm yapmak daha kısa sürer normalinden. Ekstra puan vermiyor diye okumuştum ben.

Bu arada izlemek isteyenlere link

http://wow.allvatar.com/rex/1221-0-Plantronics-Battle-of-the-Best-GCO-Leipzig-Ensidia-Method-English-Facts.html
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:

Sadece mimi hm yapmak zorunlu diğerleri onlara kalmış. Mesela freya hm yapmak daha kısa sürer normalinden. Ekstra puan vermiyor diye okumuştum ben.

Bu arada izlemek isteyenlere link

http://wow.allvatar.com/rex/1221-0-Plantronics-Battle-of-the-Best-GCO-Leipzig-Ensidia-Method-English-Facts.html

ha doğru hepsi daha kısa sürüo zaten evet mantıklı.

sonucu bilidirn burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle bisi var method kazansa da ensidia nin ucurum kalite onde oldugu gercegini degistirmez.
Ne bilim en basitinden bi algalon first kill videolarina bakin. Ensidia oyle veya boyle 20+ survive edebiliyo, hersey tamamen kagit ustunde cizildigi gibi devam ediyor.
Method'a bakiyosun kestigini bile anlamiyo karambol hop chest geliyo falan.
Cidden player kalitesi cok yuksek ensidia'nin, saka gibi fln. Fanboi felan da degilimde gercekler bunlar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...