Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Antalyalılar

huun

Öne çıkan mesajlar

bu gece manavgat tarafından aldığımız rüzgarın son gecesiydi.

rüzgar o bizimdi bir haftadır, nem yoktu ve serin takılıyorduk ama bu gece gg

yarından itibaren kemer tarafında, dağlardan rüzgar alacaz. evleri toz basacak venem o biçim olacak.

heeayt ulan, yanacasz.
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny ile Adrasan'dayız rüzgar bir türlü bitmedi burada. Daha evvelinde rüzgardan masalar uçmuş. Her rüzgar estiğinde depara kalkıp şemsiyeleri topluyoruz o derece.

pogodi olimpos a geliyomuşun galiba eğer empat ı bize geri kazandırabilirsen Adrasan da sana nargile ısmarlıyabiliriz asdf(:P)

edit: olympos nedir arkadaş ne günlere kaldık
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

Greeny ile Adrasan'dayız rüzgar bir türlü bitmedi burada. Daha evvelinde rüzgardan masalar uçmuş. Her rüzgar estiğinde depara kalkıp şemsiyeleri topluyoruz o derece.

pogodi olimpos a geliyomuşun galiba eğer empat ı bize geri kazandırabilirsen Adrasan da sana nargile ısmarlıyabiliriz asdf(:P)

ahahahah ben empata naptım ki?
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

SodomVsGomore said:

ahahahah ben empata naptım ki?

Ben bilmem arkadaşım konusu kitlendi kızın asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Bursalılar,

Yazın en bunaltıcı zamanlarını yaşadığımız şu günlerde şehrimizde travesti yoğunluğu her zamanki gibi yüksek seviyede. Özellikle Merinos ve Çarşamba mevkiinde yoğun travesti trafiği gözlenmekte. Araç sahipleri ve yayalar bu konuda daha dikkatli olmalılar.

Güvenli sexler dileriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...